Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat
1 2 3 Další

Alpe di Siusi dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Chcete prožít svou zimní dovolenou v Itálii sjížděním skvěle upravených sjezdovek na největší náhorní plošině v Dolomitech, Seiser Alm? Pak se s námi vydejte navštívit lyžařské středisko Alpe di Siusi v Alpách a užijte si všech radovánek, které patří k zimnímu řádění. Areál poskytuje 60 km sjezdových tratí, které ocení spíše začínající a nenároční lyžaři. Je však přáno i příznivcům běžek, neboť pro ty je připraveno v okolí Alpe di Siusi 35 kilometrů běžeckých okruhů, které jsou pravidelně upravovány. V areálu se také nachází několik lyžařských škol pro děti, které se zde učí základům lyžování.

Dovolená v Alpe di Siussi

Lyžařské středisko Alpe di Siusi vám zajistí krásné prožití zimní dovolené, skvělé vzpomínky a nezapomenutelné zážitky. Areál vás překvapí nejen příjemnými cenami, ale také nádhernou scenérií Dolomit. Tak neváhejte a objednejte si svůj zájezd do Alpe di Siussi právě teď. Rádi byste prožili svou zimní dovolenou v lokalitě Alpe di Siusi v Alpách, na severu Itálie, a poznali krásy Dolomit? Není nic jednoduššího než vydat se s námi a užít si perfektně upravené svahy vhodné pro začátečníky a nenáročné lyžaře. Samotné sjezdovky nejsou příliš vhodné pro snowboarding, ale plně je nahradí Snowboard Fun Park Laurin, kde budete mít možnost vyzkoušet si různé raily a skoky. Ochuzeni nebudou ani běžkaři, pro ty areál připravil 35 kilometrů okruhů spolu s prostorem pro bruslení.

Zájezdy do letoviska Alpe di Siusi

Zaujalo vás lyžařské středisko Alpe di Siusi? S našimi zájezdy do Alpe di Siusi zažijete skvělou dovolenou plnou sportu a zábavy, stačí si jen objednat! Areál má k dispozici přes 60 kilometrů sjezdových tratí, lyžařské školy pro děti, běžecké okruhy, prostor pro bruslení a mnoho dalšího. Mezi turisty jsou nejvíce vyhledávány lyžařské zájezdy do Alpe di Siusi, které jsou zárukou fantastických vzpomínek, zážitků a spousty zábavy.

Kam zajít po lyžování v Alpe di Siussi?

Centrem zábavy bývají městečka ležící v okolí areálu, například S. Ulrich, Selva či Ortisei. Můžete navštívit wellness areál Mar Dolomit, v němž se nacházejí veřejný krytý a venkovní vyhřívaný bazén, několik saun a vířivek. Děti určitě zaujme sáňkování na alpské louce a z různých pahorků, například Puflatsch, Monte Piz nebo Florian.