Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Paříž

Nalezeno 14 výsledků

Paříž dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Paříž. Toužili jste někdy poznat město světel, jehož kořeny sahají hluboko do historie a které se významně zapsalo do světových dějin? Pak se s námi vydejte za krásami Paříže, která patří mezi nejkrásnější města světa a je centrem světové módy, umění i obchodu. Vydáte-li se s námi na dovolenou do Paříže, naskytne se vám jedinečná příležitost prohlédnout si toto překrásné město z Eiffelovy věže, navštívit slavné muzeum Louvre, které bylo po dlouhou dobu sídlem Francouzského krále, slavnou třídu Champs- Elysées s Vítězných obloukem či sídlo umělců Montmartre, jemuž vévodí bazilika Sacré-Coeur.

Dovolená v Paříži

Plánujete-li poznat krásy Paříže, skvělou volbou jsou zájezdy formou eurovíkendů do Paříže, s nimiž prožijete 4 dny plné umění a šarmu francouzské metropole. Dovolená v Paříži je skvělou volbou pro vaše líbány, romantickou dovolenou i výlet s přáteli. Paříž, centrum módy a ráj umělců, je jedním z nejkrásnějších měst světa, které nabízí nepřeberné množství romantických zákoutí, uměleckých galerií, památek i malebných restaurací, v nichž si můžete vychutnávat jedinečné kouzlo této metropole. Paříž je skvělým místem nejen pro romantický eurovíkend, ale také pro vaše líbánky či pobyt s přáteli. Rozhodnete-li se Paříž navštívit, jistě byste si neměli nechat ujít návštěvu světově proslulého muzea Louvre, které ukrývá portrét Mony Lisy či náměstí la place de la Concorde, jemuž vévodí monumentální obelisk z Luxoru a je také místem popravy Ludvíka XVI. i Marie Antoanety během Francouzské revoluce.

Zájezdy do Paříže

Toužíte navštívit nejkrásnější místo Francie, užívat si šarm i půvab této metropole a poznat místa, která inspirovala k tvorbě největší umělce světa? Pak jsme právě pro vás připravili bohatou nabídku zájezdů do Paříže, s nimiž prožijete nezapomenutelné chvíle plné umění, odpočinku i nových zážitků ve městě, které žije 24 hodin denně. Velmi oblíbenou formou zájezdů jsou zejména eurovíkendy v Paříži, s nimiž se vydáte na 4 denní cestu s komfortním ubytováním v hotelu a prohlídkou těch nejzajímavějších památek a míst Paříže. Mnoho zájezdů do Paříže najdete mezi Poznávacími zájezdy do Francie.

Zajímavá místa v Paříži

Když se řekne Paříž, jistě si každý hned představí Eiffelovu věž, která byla se svou výškou 300 metrů nejvyšší stavbou světa až do roku 1930, kdy ji překonal mrakodrap Chrysler Bulding v New Yorku. Paříž však skýtá mnoho dalších zajímavostí, jako je například slavná katedrála Notre Dame v Paříži, která inspirovala román Victora Huga Chrám Matky Boží v Paříži. Milovníci umění by si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu Louveru, muzea inpresionistů, Musée d´Orsay, slavné třídy Champs-Elysées s Vítězným obloukem či jediného vrcholku Paříže Montmartru, který byl sídlem bohémů a umělců. Montmartre je světově proslulý nejen díky nočnímu podniku Moulin Rouge, ale také díky krásné bazilice Sacré Coeur či místními hřbitovu, na němž jsou pochování slavní umělci, jako byl Guy de Maupassant, Charles Baudelaire, Samuel Beckett a mnozí další.