Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Filipíny

Nalezeno 33 výsledků
1 2 3 4 Další

Filipíny dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Filipíny. Jedinečná exotika, překrásné písečné pláže s bělostným pískem i vysokými palmami, tradiční vesnice i moderní velkoměsta, to je dovolená na překrásných Filipínách. Vydejte se na cestu za překrásnou exotikou a jedinečným odpočinkem, který zbaví vaši mysl jakéhokoliv stresu či únavy. Filipíny jsou opravdovým exotickým rájem, jenž vás zcela omámí svou nevšední krásou i osobitou kulturou místních obyvatel, která v sobě mísí východní i západní vlivy, které po sobě zanechali četní dobyvatelé, jenž ostrovy po nějakou dobu ovládali.

Dovolená na Filipínách

Toužíte-li po krásné dovolené u moře, pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů na Filipíny! Navštívíte místa jako je hlavní město Manila, ostrovy Boracay, Mindoro či pláž Coco Beach, kde si užijete výborné podmínky pro vodní sporty, bohatý noční život i nejrůznější fakultativní výlety do okolí. Filipíny, tajemná země skýtající vysoká pohoří i úrodné nížiny přecházející v nádherné pobřeží s širokými písečnými plážemi lemovanými průzračně čistým mořem, jsou již odedávna velkým lákadlem pro cestovatele i dobrodruhy. Vydejte se i vy poznat jedinečnou krásu Filipín a nechte se unést jejich omamnou krásou, která vás na první pohled uchvátí překrásnými ostrovy s vysokými palmami, jenž skýtají toužebný stín a ideální místo pro klidný a ničím nerušený odpočinek na pobřeží.

Zájezdy na Filipíny

Jedinečná exotika, bujná tropická vegetace, krásná kultura, výborný odpočinek a spousta zábavy, to je dovolená v souostroví Filipín. Toužíte-li poznat tuto krásnou zemi s jejími zvyky a osobitou kulturou, pak neváhejte a vydejte na zájezd na Filipíny. Naše cestovní agentura pro vás připravila nabídku leteckých zájezdů na Filipíny, s nimiž navštívíte, nejkrásnější letoviska této země, užijete si výborný komfort zdejších hotelových komplexů a samozřejmě také rušný noční život, který bude jistě příjemným zpestřením vašeho pobytu na Filipínách. Za zájezdy na Filipíny uštříte výběrem v kategorii Last minute zájezdy Filipíny.

Tropické ostrovy a pláže Filipín

Filipíny, nádherné souostroví rozkládající se v Tichém oceánu nedaleko Jihovýchodní Asie, jsou opravdu okouzlující zemí, která má svým návštěvníkům hodně co nabídnout. Můžete si užívat vodní sporty i relax na rozlehlých písečných plážích místních letovisek, z nichž nejoblíbenějšími jsou ostrov Siguijor, který proslul tradičním léčitelstvím, Coco Beach, romantické letovisko s nádhernou lagunou, ostrovy Boracay, Mindoro, Uson či Mactan a samozřejmě také hlavní město Manila, skýtající ruch moderního velkoměsta i řadu jedinečných památek. Ke svým poznávacím zájezdům na Filipíny si můžete samozřejmě také přikoupit nejrůznější fakultativní výlety na okolní ostrovy, do vnitrozemí i do krásných filipínských měst, kde si užijete nákupy i rušný noční život.