Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Dahab

Nalezeno 13 výsledků

Dahab dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Dahab Egypt all inclusive. Krásná dovolená na plážích Sinajského poloostrova? Potápění u korálových atolů v Rudém moři nebo Akabském zálivu? Levný zájezd do Egypta po celý rok? Vyzkoušejte dovolenou v Dahab, v krásném letovisku na pobřeží Rudého moře. Dahab oplývá novými moderními hotely nabízející luxusní ubytování s bohatými all inclusive službami a příjemnou atmosférou, dlouhé písečné pláže lákající k odpočinku, čisté moře s bohatým podmořským životem a množství námětů na výlety po památkách Sinaje.

Dovolená v Dahab

Díky celoročně krásnému počasí můžete prožít dovolenou v Dahab po celý rok. V zimních měsících mají dovolenou v Dahab v oblibě především příznivci golfu, pro které má Dahab skvělé podmínky a kvalitní golfová hřiště. Vaše spokojená dovolená v Dahab začíná výběrem zájezdů na našich internetových stránkách. Vyberte si své letní zájezdy do Dahab nejlépe s all inclusive z pohodlí svého domova.

Zájezdy Dahab Egypt all inclusive. Dahab je oblíbené egyptské turistické letovisko na severovýchodním pobřeží Sinajského poloostrova a Akabského zálivu. Dahab vás uchvátí svými neskutečně krásnými zlatými plážemi a koupáním ve vlnách Rudého moře při pohledu na horu Sinaj. Díky bohatému podmořskému světu jsou zájezdy do Dahab oblíbené mezi milovníky potápění, povětrnostními podmínkami mezi příznivci windsurfingu a krásnými plážemi rodinami s dětmi.

Zájezdy do Dahab

Vyberte si z naší bohaté nabídky zájezdů do Dahab. Letecké zájezdy do Dahab si můžete objednat se stravou all inclusive, s polopenzí, se snídaněmi nebo i bez stravy, můžete si zvolit odlety z Prahy, Brna či Ostravy a je jen na vás jakou si zvolíte délku pobytu.  Všechny zájezdy do Dahab jsou do hotelů na pobřeží poblíž pláží. Dahab je nově se rozvíjející oblast, která láká turisty příznivými cenami, luxusními hotely a hotelovými resorty, které poskytují vysokou kvalitu služeb, jsou vybaveny hotelovými bazény, klimatizovanými pokoji a pořádají pro ubytované bohaté animační programy jak pro dospělé, tak i pro děti. Hotely v Dahab také disponují golfovými hřišti, které ocení příznivci golfu především v zimních měsících. Levnou dovolenou hledejte mezi Last minute zájezdy do Egypta.

Výlety po Sinajském poloostrově

Proč letět na zájezdy do Dahab? Bohaté přírodní a historické památky Sinajského poloostrova patří ke skvostům Egypta. Můžete si k dovolené v Dahab přikoupit fakultativní výlety, se kterými tyto památky navštívíte v doprovodu zkušeného průvodce.  Navštivte posvátnou horu Sinaj, Klášter Svaté Kateřiny pod horou Sinaj, vydajte se na projížďku džípem pouští Sinajského poloostrova, objednejte si výlet lodí po Rudém moři, potápěčský kurz pro začátečníky i pokročilé nebo se vydejte za potápěním ke korálovým útesům.