Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Lokality země Tanzanie

Tanzanie dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Zájezdy a dovolená Tanzanie

Dovolená a zájezdy Tanzanie, to jsou nádherné národní parky s divokou africkou přírodou, jedinečná kultura kmene Masajů, ale také letoviska Zanzibaru skýtající azurově modré moře, bělostné pláže a luxusní hotely poskytující komfortní služby i programy all inclisive. Zanzibar je také rájem vodních sportů. Divoké vlny východního pobřeží lákají surfaře z celého světa, stejně jako nádherné korálové útesy lákají milovníky potápění a šnorchlování. Dovolená v Tanzanii, to jsou jedinečné a neopakovatelné zážitky z cest po Africe.

Exotická dovolená v Tanzánii

Užijete si dovolenou v Tanzanii ve stínu kokosových palem či výlety po exotickém okolí. Pokud toužíte prožít náročnější dovolenou, vydejte se na výstup na Kilimandžáro a Mount Meru. Pro milovníky přírody je zde také nabídka afrického safari. Vydejte s námi na pobytové zájezdy do Tanzanie, na krásné pláže ostrova Zanzibar nebo do Tanzanie jeďte na poznávací zájezdy, například na Výstup na Kilimanjaro či oblíbený zájezd Safari v srdci divočiny. Tanzanie je malý okouzlující stát ležící na východním pobřeží střední Afriky. Součástí tohoto státu je také několik nádherných ostrovů. Nejnavštěvovanějším z nich je Zanzibar, který se pyšní jedinečnými korálovými útesy, bílými plážemi a nedotčenou přírodou v nitru ostrova. Dalšími ostrovy jsou Pemba a Mafia, malebný korálový ostrůvek pokrytý kokosovými palmami a slunečními paprsky. Pevninská část Tanzanie skýtá svým návštěvníkům jedinečné národní parky a rezervace s možností safari, krásná jezera a jedinečnou kulturu místních obyvatel Masajů. Dovolená v Tanzanii bude pro vás jistě nezapomenutelným zážitkem.

Poznávací zájezdy do Tanzanie

Pokud toužíte poznat krásy Tanzanie opravdu zblízka, vyjdete se na poznávací zájezdy do Tanzanie s profesionálními průvodci. Jsou pro vás připraveny letecké zájezdy na safari v srdci divočiny a výstup na Kilimanjaro. Safari je výborná volba, pokud chcete poznat pravou Africkou divočinu a zároveň být ubytování v luxusních hotelech nacházejících se přímo v africké buši. Navštívíte například Národní park Serengeti, Národní park Ngorongoro či území kmene Masajů. Zdejší safari skýtá opravdu jedinečné zážitky v ráji Afriky.  Poznávací zájezd Výstup na Kilimanjaro je vhodný spíše pro zdatnější cestovatele, kteří chtějí vystoupit na nejvyšší horu afrického kontinentu Kilimanjaro, a druhou nejvyšší horu Tanzanie, kterou je Mount Meru a chtějí si zároveň užít jedinečné africké safari. Více jak dvoutýdenní zájezd v sobě skýtá výstup na Mount Meru a Kimimanjaro, návštěvu řady krásných měst, jako je například Arusha, návštěva masajské osady, Národního parku Serengeti, jezera Malawi, Tanganika a mnoha dalších okouzlujících míst. Poznávací zájezdy do Tanzánie jsou pro vás připraveny.

Pobytové zájezdy do Tanzanie

Pro milovníky pláží, vodních sportů a odpočinku ve stínu palem jsou připraveny pobytové zájezdy na pobřeží Tanzanie a na ostrov Zanzibar. Tento ostrov je nejoblíbenější turistickou destinací Tanzanie a skýtá svým návštěvníkům vysoký komfort služeb. Na pobřeží Tanzanie i Zanzibaru najdete luxusní hotely s klimatizovanými pokoji, bazény, restauracemi s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Na Zanzibaru si užijete opravdu skvělou dovolenou! Můžete vyzkoušet potápění a šnorchlování v úžasném prostředí korálových útesů, vodní lyžování, surfing na divokých vlnách východního pobřeží či odpočinek na klidných severních plážích. Zanzibar skýtá také nedotčenou kulturu místních obyvatel i unikátní památky. Levné last minute zájezdy do Tanzánie se určitě vyplatí.