Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Puerto Plata

Nalezeno 15 výsledků

Destinace lokality Puerto Plata

Puerto Plata dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Puerto Plata Dominikánská republika all inclusive. Puerto Plata, nádherné přístavní město, jež je bohatým nalezištěm jantaru, je kouzelným místem skýtajícím malebné přírodní scenérie i bohatý kulturní život pro vaši skvělou dovolenou! Užijete si zde plnými doušky oslnivou kulturu a krásu Dominikánské republiky, poznáte zdejší památky a prožijete jedinečné chvíle na nádherných písečných plážích, které se táhnou podél celého pobřeží a skýtají jedny z nejlepších podmínek pro windsurfing na celém světě! Užijte si na dovolené v Puerto Plata jedinečný adrenalin vodních sportů, ponořte se do zdejších hlubin a poznejte nejkrásnější místa severního pobřeží Dominikánské republiky.

Dovolená v Puerto Plata

S našimi zájezdy se vaše dovolená v Puerto Plata stane opravdu nezapomenutelným zážitkem plným slunce a krás Karibského moře! Můžete zde odpočívat i sportovat na plážích, prohlédnout si město nebo se vydat na fakultativní výlety do okolí, které skrývá mnoho jedinečných krás.Toužíte po krásných plážích a exotické kultuře Dominikánské republiky? Pak navštivte letovisko Puerto Plata, neboli stříbrný přístav, kde si užijete plnými doušky nevšední krásu této nádherné země. Puerto Plata skýtá nejen bohaté kulturní zážitky, ale také ideální podmínky pro nejrůznější druhy vodních sportů, jako je například windsurfing nebo potápění. Milovníci kultury a jedinečných přírodních unikátu by si neměli nechat ujít prohlídku města a slavného jantarového muzea, návštěvu okolních přístavních měst či fakultativní výlety do nedalekých hor.

Zájezdy do Puerto Plata

Dominikánská republika a její letoviska jsou turisticky velmi zajímavými a oblíbenými oblastmi, které již mnoho let lákají cestovatele z celého světa. Nechte se i vy okouzlit nespoutanou krásnou zdejší přírody, příjemnou kulturou a komfortním turistickým zázemím místních hotelů, které dodají vaší dovolené veškeré pohodlí. S našimi zájezdy do letoviska Puerto Plata máte jedinečnou dovolenou na dosah ruky! Stačí si jen prohlédnout nabídku zájezdů, online si rezervovat ten, který bude vyhovovat vašim požadavkům a pak už jen stačí dojednat několik podrobností ohledně vašeho odletu, sbalit kufry a můžete vyrazit na nezapomenutelnou dovolenou v Karibiku!

Kultura a přírodní unikáty letoviska Puerto Plata

Puerto Plata, kouzelné letovisko rozkládající se na severním pobřeží Dominikánské republiky, je skvělým místem pro vaši dovolenou v Karibiku! Užijete si zde nejen skvělé vodní radovánky a nejrůznější sporty počínaje windsurfingem, přes plavání až po pěší turistiku, tak i bohatý kulturní život a řadu krásných památek včetně přírodních unikátů.

Jedním z těchto unikátů jsou ložiska jantaru, který uchovává fosílie hmyzu, plazů i květin. Tyto fosílie, spolu s dalšími, můžete spatřit v jantarovém muzeu, které se nachází přímo v Puerto Plata. Dalším lákadlem je hora Pico Isabel de Torres, z níž je nádherný výhled na celý přístav a můžete si zde také prohlédnou repliku sochy Ježíše, která byla vytvořena podle vzoru Ria de Janeira.