Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Lokality země Dánsko

Dánsko dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Dánsko. Dánsko, země pohádek Hanse Christiana Andersena, jedinečných historických měst i přírodních krás, které vás na první pohled okouzlí svou nedotčenou krásou. Vydejte se poznat tuto nádhernou zemi severní Evropy, v níž prožijete dovolenou plnou nevšedních zážitků na cestě za nekrásnějšími místy této země, poznáte její osobitou kulturu i skvělou zábavu různých zábavních parků, jako je například slavný Legoland. Unikátní příroda s členitým pobřežím lemovaným bělostnými útesy, ostrovy rozeseté mezi Severním a Baltským mořem, monumentální architektonické stavby i bohatý kulturní život Kodaně, to je dovolená v Dánsku

Dovolená v Dánsku

Naše cestovní agentura newtravel pro vás připravila širokou nabídku pobytových, poznávacích zájezdů i eurovíkendů, s nimiž se vydáte za krásami a jedinečnou kulturou Dánska a hlavního města Kodaně, která je prostoupena připomínkami barvité historie i moderní současností. Dánsko, okouzlující země, jenž učarovala nejednomu cestovateli či umělci, je místem kde Hans Christian Andersen tvořil své proslulé pohádky. Místem, které vás na první pohled zcela omámí svou nádhernou přírodou, pobřežím s bělostnými útesy tyčícími se nad mořem a ostrovy s unikátní přírodou. Dovolená v Dánsku je skvělou volbou pokud toužíte po romantických procházkách po pobřeží, prozkoumat malebné přístavní vesničky či rušná města s četnými kulturními památkami i zábavními centry, kde poznáte moderní život Dánského království.

Zájezdy do Dánska

Nádherné památky, kouzelná příroda, romantické vesničky i rozlehlá města s unikátními památkami, to vše a ještě mnohem více na váš čeká, pokud si vyberete z naší nabídky zájezdů do Dánska. Poznávací zájezdy do Dánska si lze objednat jednoduše a rychle z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli navštívit naši cestovní agenturu. Vaši objednávku okamžitě zpracujeme a zanedlouho již budete na cestě za krásami této zajímavé severské země. Vybrat si můžete nejen z nabídek pobytových zájezdů či eurovíkendů, ale naše cestovní agentura vám poskytuje také poznávací zájezdy, s nimiž navštívíte nejzajímavější místa Dánska a poznáte na vlastní oči jeho jedinečnou krásu a osobitou kulturu místních obyvatel.

Místa, která si v Dánsku nesmíte nechat ujít

Toužíte-li poznat zemi, v níž se snoubí osobitá evropská kultura s překrásnou divokou přírodou, pak je Dánsko vynikající volbou. S našimi zájezdy se vydáte za krásami dánské metropole Kodaně, která skýtá nepřeberné množství turistických atrakcí i unikátních památek, navštívíte také město Hillerod s krásným zámkem Frederiksborg, jenž je Dány považován za symbol královské monarchie, Roskilde s monumentální katedrálou, ale také přírodní unikáty, jako je například ostrov Bornholm či překrásný ostrov Fyn, který je rodištěm Hanse Christiana Andersena. Navštivte historické památky ze slavného vikingského období Dánska, mohutný obranný val táhnoucí se napříč Jutským poloostrovem Danevirke nebo pozůstatky opevněných táborů a Aggersborg, Fyrkat či Nonnebakken. Za návštěvu jistě stojí zábavní park Legoland nedaleko městečka Billund sestavený z kostiček stavebnice Lego.