Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Čína

Nalezeno 24 výsledků
1 2 3 Další

Lokality země Čína

Čína dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Čína. Země Středu, láká každoročně na dovolenou miliony turistů ze všech koutů světa svou krásnou přírodou, která se zde snoubí s jedinečnými chrámy a městy v okolí Himalájí. Čína nabízí svým návštěvníkům bohatou nabídku možností, jak zde prožít svou dovolenou. Můžete si užít ruchu čínských velkoměst, jako je Bangkok, Peking nebo Hongkong, krásu Himalájí i jedinečné kouzlo čínských památek.

Dovolená v Číně

Připravili jsme pro vaši dovolenou do Číny bohatou nabídku leteckých poznávacích zájezdů v doprovodu česky mluvících průvodců. Vydejte se na plavbu čínským vnitrozemím, velký okruh Čínou, malý okruh Čínou s návštěvou Xianu a Tibetu, poznejte krásy jižní Číny a řadu dalších krásných míst. Poznávací zájezdy do Číny zahrnují leteckou přepravu, cestu klimatizovaným autokarem, ubytování s možností snídaní, polopenze i plné penze, vstupy a profesionální průvodce. Leťte na dovolenou do Číny a poznejte unikátní kulturu a lidi této nejlidnatější země světa.

Čína, také nazývaná Zemí středu, láká miliony turistů ze všech koutů světa svou jedinečnou krásou přírody, která se zde snoubí s kulturou, jejíž kořeny sahají do doby 4 tisíce let př.n.l. Svým návštěvníkům skýtá Čína nesčetné možnosti, jak zde prožít svou dovolenou. Můžete navštívit monumentální čínské chrámy a města, v nichž cítíte proud dějin, vydat se na pouť horskými úbočími Himalájí nebo zavítat do moderních metropolí s bohatým nočním životem.

Zájezdy do Číny

Pokud stále váháte, kde prožít svou exotickou dovolenou, vydejte se poznat jedinečnou krásu Číny. Připravili jsme pro vás letecké poznávací zájezdy v doprovodu profesionálních průvodců, se kterými navštívíte nejkrásnější místa Číny a poznáte její okouzlující kulturu. Všechny poznávací zájezdy do Číny zahrnují leteckou přepravu, cestování klimatizovaným autokarem, ubytování v hotelu nebo apartmánu s možností snídaní, polopenze nebo plné penze, vstupy a doprovod profesionálního česky mluvícího průvodce.

Zajímavosti Číny

Na zájezdě do Číny se vydáte například na plavbu čínským vnitrozemím, Velký okruh Čínou, Velkou cestu Čínou s návštěvou Hongkongu, Vlakem na střechu světa do Himalájí, malý okruh Čínou s návštěvou Xianu a Tibetu nebo se vydat za krásami jižní Číny. Uvidíte místa jako je Peking, Zakázané město, chrám Nebes, Šanghaj, Bangkok, hrobka dynastie Ming a mnoho dalších okouzlujících míst. Dominantou Číny je bezesporu Velká čínská zeď, která je se svou délkou 6 000 km největší stavbou, jakou kdy lidstvo zbudovalo. Je viditelná dokonce i z vesmíru. V minulosti sloužila jako ochrana proti útočícím kmenům a dnes je z ní jedna z nejnavštěvovanějších památek Číny. Při návštěvě Číny stojí zato také ochutnat místní speciality. Čínská kuchyně je proslulá po celém světě a skýtá opravdu jedinečný gastronomický zážitek.