Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Zadarská riviéra

Nalezeno 7 výsledků

Destinace lokality Zadarská riviéra

Zadarská riviéra dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Zadarská riviéra Chorvatsko all inclusive. Zadarská riviéra je členité pobřeží s plážemi, bělostné skály, malebné ostrůvky, nádherná historická města s unikátními památkami i přírodní rezervace. Užijete si zde nejrůznější sporty a vodní radovánky, jako je windsurfing, jachting nebo třeba potápění, které si zde mohou užít i naprostí začátečníci, pro něž jsou připraveny kurzy potápění.

Dovolená na Zadarské riviéře

Dovolená na Zadarské riviéře je opravdu skvělou volbou pro krásnou dovolenou na slunných plážích Chorvatska. Naše cestovní agentura pro vás připravila nejrůznější zájezdy na Zadarskou riviéru. Čekají na vás hotely, penziony či apartmány v oblíbených letoviscích Zadarské riviéry. Dovolená na Zadarské riviéře, to je tradiční dovolená v Chorvatsku!

Ideální léto a jeho krásná Zadarská riviéra, nejčlenitější část Jadranského pobřeží, se rozkládá v severozápadní části Chorvatska a je jedním z jeho nejkrásnějších letovisek. Se zájezdy na Zadarskou riviéru poznáte řadu historických měst s krásnými památkami, národní parky, ale také nádherné pobřeží s nekonečnými plážemi a nedalekými ostrůvky, na které se můžete vydat lodí či na kajaku. Zadarská riviéra je opravdu krásným místem skýtajícím ideální podmínky pro skvělou letní dovolenou na Zadarské riviéře!

Zájezdy na Zadarskou riviéru

Pokud toužíte prožít krásnou dovolenou na slunných plážích Chorvatska, vyjdete se poznat krásy Zadarské riviéry! Náš srovnávač zájezdů pro vás připravila aktuální zájezdy na Zadarskou riviéru od desítek CK, které v sobě zahrnují ubytování v hotelu nebo apartmánu, některé z hotelových služeb a samozřejmě možnost zajištění stravy. Při vyplňování objednávky zájezdu si sami můžete zvolit, zda máte zájem o pobyt se stravou all inclusive, polopenzí, snídaní či pobyt bez stravy. Hotely a hotelové komplexy na Zadarské riviéře se nachází v bezprostřední blízkosti pláží a svým návštěvníkům poskytují nejrůznější služby, jako je možnost využití sladkovodního bazénu, kurzy potápění, volejbalová hřiště, tenisové kurty a mnoho dalšího.

Pláže Zadarské riviéry

Zadarská riviéra láká turisty z celého světa nejen svými krásnými památkami a bohatým nočním životem, ale zejména členitým pobřežím s okouzlujícími plážemi. Některé z nich jsou soukromé, patřící určitému hotelovému komplexu, ale je zde také velké množství veřejných pláží, které svým návštěvníkům skýtají ideální podmínky pro nejrůznější sporty a vodní radovánky. Můžete si zahrát plážový volejbal, vyzkoušet windsurfing, vodní lyžování, podmořský rybolov, nebo potápění, které je zde, díky bohatému podmořskému životu, jedinečným zážitkem a vyzkoušet ho mohou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny četné kurzy potápění. Zájezdy na Zadarskou riviéru jsou tou správnou volbou!