Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Plitvická jezera

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Plitvická jezera

Plitvická jezera dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Plitvická jezera Chorvatsko all inclusive. Máte rádi přírodní krásy a plánujete navštívit Chorvatsko? Pak pro vás máte ideální možnost, jak prožít dovolenou přesně podle vašich představ! Vydejte se k Plitvickým jezerům, která jsou chloubou chorvatského vnitrozemí a patří i mezi nejkrásnější místa Evropy. Zájezdy na Plitvická jezera jsou díky své rozmanitosti a kulturní hodnotě prohlášena národním parkem, díky čemuž zde můžete spatřit nedotčenou přírodu, 16 průzračných jezer a také četné vodopády, které jistě nadchnou zejména milovníky fotografování.

Dovolená u Plitvických jezer

Dovolená u Plitvických jezer je jako stvořená pro rodiny s dětmi, ale i pro všechny milovníky turistiky, kteří se mohou vydávat na dlouhé procházky kolem všech zdejších jezer i mimo ně. Veřejnosti sice není povolen přístup do všech částí parku, avšak i přesto je zde dostatek prostoru pro prožití zajímavé dovolené na Plitvických jezerech.

Zájezdy Plitvická jezera. Chorvatsko se pyšní nejen krásným pobřežím, ale také velmi rozmanitým vnitrozemím, které si nijak nezadá s přímořskými letovisky. Jedním z nejkouzelnějších míst chorvatského vnitrozemí jsou Plitvická jezera, která byla díky svému unikátnímu charakteru prohlášena Národním parkem a roku 1979 se dokonce stala součástí světového kulturního dědictví UNESCO. V současnosti se jedná o jedno z nejkrásnějších míst nejen Chorvatska, ale také Evropy, což sem láká turisty z nejrůznějších koutů světa. I přes velký zájem turistů jsou Plitvická jezera klidným místem, kde můžete obdivovat rozmanitou krásu zdejší přírody, užívat si výborné podmínky pro turistiku nebo fotografování, které je zde, díky mnoha nádherným zákoutím, velmi oblíbené. Plánujete- li dovolenou v Chorvatsku, nenechte si ujít zájezdy na Plitvická jezera, které vám představí tuto zemi ve zcela novém světle.

Zájezdy k Plitvickým jezerům

Díky své poloze jsou Plitvická jezera poměrně špatně dostupná z přímořských letovisek. Nejblíže leží Zadar a Šibenik, avšak i tyto jsou více než 150 kilometrů vzdáleny. Proto, pokud vás láká návštěva těchto jezer, pak využijte naše zájezdy k Plitvickým jezerům, s nimiž si zajistíte ubytování v hotelu či apartmánu nedaleko hranic národního parku. Zájezdy k Plitvickým jezerům jsou ideální volbou pro všechny, kdo mají rádi přírodu a turistiku v rozmanité přírodě.

Přírodní krásy Plitvických jezer

Na dovolené u Plitvických jezer spatříte jedno z nejkrásnějších míst v celé Evropě. Dominantou národního parku Plitvická jezera je nejen 16 rozsáhlých jezer, ale také četné vodopády, které dodávají zdejší krajině na atraktivitě nejen pro fotografy, ale také pro turisty, kteří je sem jezdí pravidelně obdivovat. Návštěvníci nemají samozřejmě přístup do všech míst parku, kvůli ochraně zdejší přírody, ale mohou si prohlédnout všech 16 jezer, které jsou lemovány pěšinami a můstky. Největšími jezery jsou Kozjak a Prošcánsko jezero, které je se svou hloubkou 46 metrů také nejhlubším jezerem. Také vodopády zde mají četné zastoupení. Nejvyšší z nich naleznete na řece Plitvice, kde voda padá z výšky úctyhodných 78 metrů.