Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Vrgada

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Vrgada dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Vrgada Chorvatsko all inclusive. Příjemná a odpočinková dovolená v Chorvatsku v Severní Dalmácii? To je dovolená na ostrově Vrgada, který je jedním z nejmenších ostrovů Chorvatska a svým návštěvníkům skýtá téměř nedotčenou přírodu, mělké zátoky s oblázkovými i písečnými plážemi a samozřejmě také kvalitní ubytování v penzionech a kempech. Dovolená na ostrově Vrgada je vhodná pro všechny, kdo netouží po ruchu velkoměst a chtějí si dopřát skvělou zábavu na slunných plážích, které nabízejí výborné podmínky pro vodní sporty, zajímavé výlety i pravou chorvatskou kulturu.

Dovolená na Vrgadě

Dovolená na Vrgadě. Zaujala-li vás představa této dovolené na chorvatském ostrově Vrgada, pak neváhejte a rezervujte si své zájezdy na ostrov Vrgada včas! Odměnou vám bude krásná dovolená na Vrgadě s vašimi blízkými, kterou prožijete v jedinečném prostředí.

Severní Dalmácie zahrnuje desítky krásných ostrovů, jedním z nich je také malý ostrov Vrgada, který naleznete mezi ostrovy Murter a Pašman. Ostrov Vrgada obývá pouze 230 obyvatel, avšak tento počet se v průběhu letní sezóny navyšuje o turisty, kteří sem přijíždějí prožít svou letní dovolenou. Celý ostrov Vrgada je lemován zátokami s písečnými i oblázkovými plážemi, přímořskými městečky a borovicovými háji, které dodávají ostrovu jeho podmanivou vůni svěží přírody. Také okolí ostrova Vrgada je velmi zajímavé. Kolem ostrova se totiž nachází několik menších, neobydlených, ostrůvků, které jsou ideálním místem pro zajímavé výlety, máte-li rádi potápění a přírodu. Ostrov Vrgada je opravdovým přírodním klenotem Chorvatska!

Zájezdy na ostrov Vrgada

Dovolená na ostrově Vrgada hýří ideálními příležitostmi, jak si užít příjemnou dovolenou plnou relaxace v malebném prostředí. V našem online katalogu zájezdů naleznete přehledně seřazen zájezdy na ostrov Vrgada, s nimiž si zajistíte komfortní ubytování na pobřeží tohoto malebného ostrova. Zájezdy na ostrov Vrgada jsou ideální zejména pro rodiny s malými dětmi, které chtějí prožít svou dovolenou v klidném prostředí a užívat si nerušené vodní radovánky na mírně se svažujících plážích.

Historické památky ostrova Vrgada

Ostrov Vrgada je místem s krásnou přírodou, ale také s dlouhou historií sahající až do 10. století n.l. Díky tomu zde naleznete pozůstatky dřívějších opevnění, historické přístavy i města s tradičními domy. Rozhodnete-li se vydat na výlety za historickými památkami ostrova Vrgada, pak si nenechte ujít návštěvu kostela sv. Trojice či kostela sv. Ondřeje, v jehož okolí naleznete zříceniny opevnění.