Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Destinace lokality Vir

Vir dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Vir Chorvatsko all inclusive. Plánujete rodinnou dovolenou v Chorvatsku a stále váháte, které místo v záplavě letovisek zvolit? Máte-li rádi nevšední místa, na nichž nebudete obklopeni davy dalších turistů a budete si moci užívat tu pravou chorvatskou kulturu, pak je pro vás tou pravou volbou dovolená na ostrově Vir! Ostrov Vir je jedním z mnoha chorvatských ostrovů. Přestože nepatří mezi největší z nich, svou krásou mnohé předčí.

Dovolená na ostrově Vir

Dovolená na Viru. Rozhodnete-li se pro dovolenou na ostrově Vir, pak se můžete těšit na rozsáhlé vinice, olivové háje, dlouhé pláže ukryté v malebných zátokách i kouzelná přístavní města, která jsou dodnes kotvištěm rybářských lodí. Hlavním centrem ostrova Vir je letovisko Vir, které je nejčastějším cílem dovolené na tomto ostrově. Chcete-li prožít svou dovolenou na ostrově Vir spolu s vašimi dětmi, pak budete ze zájezdů na Vir nadšeni.

Nádherný chorvatský ostrov Vir patří mezi menší ostrovy Chorvatska a nachází se nedaleko města Nin. S pevninou jej spojuje most, což z něj činí výborně dostupné místo pro dovolenou nebo výlety například z blízkého Zadaru. Ostrov Vir je především zemědělskou lokalitou, na níž se pěstují nejrůznější plodiny, jako jsou například vinná réva, olivy či fíky, ale nabízí také celou řadu krásných písečných i oblázkových pláží a velmi čisté moře lákající k vodním radovánkám po celou letní sezónu. Chorvatsko je velmi krásnou zemí, která se pyšní stovkami rozmanitých ostrovů. Máte-li rádi rozmanitou krajinu, průzračné moře, velmi čisté pláže a příjemnou atmosféru, pak je pro vás ostrov Vir tím pravým místem pro vaši letní dovolenou u moře.

Zájezdy na ostrov Vir

Zájezdy ostrov Vir Chorvatsko. Zaujala vás představa dovolené v Chorvatsku? Pak na nic nečekejte a nenechte si ujít své zájezdy na Vir, s nimiž poznáte Chorvatsko v celé jeho kráse! Zájezdy na ostrov Vir jsou ideální pro všechny, kdo si chtějí užívat příjemný odpočinek na plážích, vodní sporty, poznat kulturu Chorvatska nebo se vydat na zajímavé fakultativní výlety. Zájezdy na Vir jsou velmi oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi, které sem láká nejen klidná atmosféra, ale také velmi čisté prostředí.

Toulky ostrovem Vir

Hlavním cílem dovolené na ostrově Vir je stejnojmenné letovisko, Vir, které nachází v zátoce Sapavac. Můžete se zde těšit na kvalitní nabídku zájezdů na ostrov Vir, stejně jako na dobré turistické zázemí ostrova, co se služeb týče a velmi dobré podmínky pro vodní sporty, zejména potápění, šnorchlování, plavání i či jízdu na mořském kajaku. Rozhodnete-li se vydat na dovolené toulky ostrovem Vir, pak se můžete těšit na opravdu kouzelnou krajinu, která v sobě snoubí krásu historických přístavních měst, středomořské přírody a zajímavých kulturních památek, které jsou připomínkou historie této země.