Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Rab

Nalezeno 10 výsledků

Rab dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Rab Chorvatsko all inclusive. Stále váháte, kde prožít svou letní dovolenou v Chorvatsku? Prohlédněte si zájezdy na ostrov Rab a vydejte se na tento malebný chorvatský ostrov! Nádherná příroda s nekonečnými plážemi se na Rabu prolíná s jedinečnými památkami, krásnými městy i rušnými letovisky, které skýtají svým návštěvníkům veškerý komfort pro jejich spokojenou dovolenou.

Dovolená na Rabu

Dovolená na Rabu. Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku dovolených na ostrově Rab, se kterými prožijete skvělou dovolenou na nejslunnějším ostrově Jadranu. Užijete si na Rabu potápění, windsurfing, jachting, ale také odpočinek na pláži i cyklistické výlety do malebného okolí. Součástí zájezdu je ubytování v komfortních hotelích nebo apartmánech s kvalitní nabídkou služeb, včetně možností pobytů se stravou all inclusive. Z naší nabídky zájezdů si vybere opravdu každý, takže i vaše dovolená na ostrově Rab bude pro vás nezapomenutelným zážitkem.

Kouzelný ostrov Rab, jeden z nejkrásnějších ostrovů Chorvatska, skýtá ideální podmínky pro krásnou letní dovolenou plnou slunce, odpočinku a nezapomenutelných zážitků! Díky horskému hřebenu Kamenjaku, je tento ostrov výborně chráněn před prudkými větry, a proto zde naleznete velmi bujnou vegetaci, která láká k nejrůznějším výletům. Užijete si zde také četné vodní radovánky, jako je potápění, freediving, windsurfing, plavání, ale i opalování na krásné, sluncem zalité pláži. Stejně tak si zde přijdou na své milovníci architektury a historických památek, kterých skýtá ostrov Rab opravdu velké množství, stejně jako výborně vybavených letovisek.

Zájezdy na ostrov Rab

Zájezdy na ostrov Rab Chorvatsko. Ostrov Rab je sice co do velikosti jedním z menších ostrovů Jaderského moře, avšak se svými 2500 hodinami slunečního svitu ročně je jeho nejslunnějším ostrovem, který láká turisty ze všech koutů světa. Pokud toužíte prožít dovolenou v kouzelné atmosféře právě tohoto ostrova, je pro vás připravena bohatá nabídka pobytových zájezdů do nejkrásnějších letovisek ostrova Rab. Pohodlnou dopravu na ostrov a zpět zajišťují trajekty buďto z pevniny nebo z ostrova Krk, který se nachází nedaleko. Láká vás dovolená na ostrově Rab? Pobytové zájezdy na Rab v sobě zahrnují ubytování v komfortních hotelích nebo apartmánech s kvalitní nabídkou služeb včetně možnosti stravy. Při objednávce zájezdu na Rab si sami zvolíte, zda máte zájem o pobyty se snídaní, polopenzí, pobyty se stravou all inclusive či pobyt bez stravy.

Všechny zájezdy na Rab míří do kvalitních hotelových komplexů. Hotely i apartmány poskytují řadu služeb, které jistě zpříjemní vaši dovolenou. Můžete navštívit hotelový bazén, restaurace, bary, pobřežní promenády, fitness či wellnes centra, ale také například tenisové kurty.

Pláže a letoviska ostrova Rab

Hlavním centrem kulturního dění a turistického ruchu ostrova Rab je stejnojmenné město Rab, které je tvořeno starou částí s četnými památkami a novou částí, která v podstatě splývá s letovisky Banjol a Barbat v rušnou rekreační zónu, lákající velké množství turistů. Pobřeží Rabu poskytuje ideální podmínky pro plávaní, potápění, windsurfing, ale také odpočinek na krásné oblázkové pláži, nebo prohlídku nádherných památek. K dalším turistickým lokalitám ostrova Rab patří okolí měst Lopar a Supetarska Draga, kterou vyhledávají zejména jachtaři, pro které zde byl vybudován jachtařský přístav.