Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Mljet

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Mljet

Mljet dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Mljet Chorvatsko all inclusive. Ostrov Mljet skýtá skvělou příležitostí, jak si dopřát dovolenou plnou odpočinku na slunných plážích Jižní Dalmácie, procházek přímořskými městy, zajímavých turistických výletů zdejší malebnou přírodou s návštěvou lagun či krasových jeskyní a samozřejmě také plnou zábavy a vodních radovánek v azurově modrém moři, které je díky vápencovému podloží velmi čisté. Právě díky čistotě zdejšího moře je ostrov Mljet ideálním místem pro potápění a šnorchlování.

Dovolená na Mljetu

Dovolená na Mljetu. Jste- li milovníky těchto vodních sportů, pak neváhejte a rezervujte si své zájezdy na ostrov Mljet právě teď a dopřejte si skvělé léto plné nevšedních zážitků! Dovolená na ostrově Mljet je vhodná pro všechny věkové kategorie. Ať už plánujete dovolenou s malými dětmi, přáteli či partnerem, můžete se těšit, že prožijete příjemnou dovolenou v Chorvatsku.

Zájezdy ostrov Mljet. Dalmátský ostrov Mljet je často označován jako nejkrásnější ostrov Chorvatska. Pyšní se zelenými horami, četnými krasovými jevy, malebnými městy i kvalitními plážemi, které jsou ideálním místem pro vaši spokojenou dovolenou v Chorvatsku. Se zájezdy na ostrov Mljet navštívíte souostroví Jižní Dalmácie a osmý největším ostrov Jadranu, díky čemuž zde můžete nalézt velké množství zajímavých míst. Pobřeží ostrova lemuje několik zátok, z nichž největšími jsou například Tatinica, Pomena, Sobra a Polače, které nabízejí klidné pláže vhodné pro odpočinek i sport, stejně jako rušnější místa. Společnou mají tradiční architekturu, kterou můžete spatřit na celém ostrově Mljet. Prožijte svou dovolenou na ostrově Mljet a poznejte zcela jinou tvář Jadranu, než tu, kterou znáte z rušných přímořských letovisek plných turistů.

Zájezdy na ostrov Mljet

Plánujete letní dovolenou v Chorvatsku a rádi byste ji prožili na nevšedním místě? Pak jsou právě pro vás připraveny zájezdy na ostrov Mljet, který je opravdovým rájem dovolené u moře. Můžete se zde těšit nejen na kvalitní hotely a apartmány, ale také na dlouhé pláže lemované azurovým mořem, krasové jeskyně, romantické zálivy i malebná města, v nichž si můžete přiblížit život zdejších lidí. Rezervujte si své zájezdy na ostrov Mljet právě teď prostřednictvím našeho online katalogu a zajistěte si svou dovolenou v Chorvatsku včas!

Zajímavosti ostrova Mljet

První věc, která vás jistě po příjezdu na ostrov Mljet zaujme je spousta zeleně, která pokrývá celý ostrov. Více než tři čtvrtiny povrchu pokrývají lesy a bujná vegetace, díky níž byl ostrov Mljet prohlášen národním parkem. Na poměrně rozsáhlé ploše zde naleznete modré laguny, krasové jeskyně, dlouhé pláže i klidné zátoky s ideálními podmínkami pro ničím nerušené vodní radovánky i relaxaci.