Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Destinace lokality Lošinj

Lošinj dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Lošinj Chorvatsko all inclusive. Lošinj, krásný chorvatský ostrov pokrytý horami a lemovaný členitým pobřežím, je skvělým místem pro letní dovolenou, pokud milujete slunce, moře, vodní sporty a turistiku! Navštivte nejznámější letoviska ostrova Lošinj, kterými jsou Veli a Mali Lošinj a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Lošinj plnou přírodních i kulturních krás Chorvatska! Užijete si na dovolené na Lošinju nejen skvělé podmínky pro vodní sporty, jako je potápění, windsurfing či šnorchlování, ale také turistiku, prohlídku krásných měst i fakultativní výlety, se kterými se můžete vydat třeba na plavbu lodí kolem ostrova.

Dovolená na ostrově Lošinj

Dovolená na ostrově Lošinj, to je skvělý zážitek pro celou rodinu! Nádherné hory, malebná města, průzračné moře a množství malých ostrůvků v okolí, činí z ostrova Lošinj opravdový prázdninový ráj! Vyberte si z naší nabídky zájezdů na ostrov Lošinj a užijte si plnými doušky krásnou dovolenou v Chorvatsku.

Láká vás dovolená na sluncem prozářeném pobřeží Chorvatska, které se pyšní nejen průzračným mořem, ale také unikátní architekturou svých přístavních měst? Pak se s námi vydejte na kouzelné zájezdy na ostrov Lošinj a najdete vše, co si jen od letní dovolené můžete přát! Průzračné moře lemované bělostnými domy na pobřeží, krásnou přírodu i možnost nejrůznějších fakultativních výletů, to vše a mnohem víc na vás čeká na malebném ostrově Lošinj, který je skvělým místem pro letní dovolenou u moře! Zájezdy na ostrov Lošinj Chorvatsko, to jsou nejen krásná přístavní města a rušná letoviska, ale také nádherné ostrovy.

Zájezdy na ostrov Lošinj

skýtají jedinečný klid a překrásné pobřeží, jako stvořené pro klidnou a ničím nerušenou dovolenou u moře. Vyberte si z aktuální nabídky zájezdů na ostrov Lošinj a poznejte oslnivou krásu chorvatských ostrovů, jež se pyšní mnoha přírodními i kulturními zajímavostmi. Užijte si pohodlní a komfort hotelů a apartmánů rozkládajících se na členitém pobřeží, prožijte nezapomenutelné chvíle na plážích lemovaných křišťálovým mořem nebo se vydejte na prohlídku okolí.

Lošinj, široké pláže a vysoké hory

Lošinj, hornatý ostrov rozkládající se v souostroví Kvarnerských ostrovů nedaleko ostrova Cres, je malebným místem, které se pyšní nejen vysokými horami, ale také členitým pobřežím s širokými plážemi a vynikajícími podmínkami pro potápění a další vodní sporty, malebnými přístavními městy i kouzelnými ostrůvky, jež vám jistě na první pohled zcela učarují. Vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Lošinj a prožijte skvělou dovolenou v jeho nejkrásnějších letoviscích Mali a Veli Lošinj, v nichž si užijete komfortní turistické zázemí, zábavu na pobřeží i nejrůznější fakultativní výlety do okolí.