Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Kvarner

Nalezeno 9 výsledků

Kvarner dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Kvarner Chorvatsko all inclusive. Chorvatsko, rozmanitá země plná nejrůznějších krás, je ideálním místem pro dovolenou u Jadranu! Poznejte jedinečnou krásu a zároveň si užijte ruch a bohatý kulturní program pobřežních letovisek v nádherné lokalitě Kvarner rozkládající se na severu Chorvatska. Kvarnerský záliv, to jsou krásné ostrovy, rozlehlé pláže, průzračné moře i unikátní památky se zde snoubí v jedinečném celku, který láká každoročně nejen české, ale i zahraniční turisty, aby zde prožili svou letní dovolenou.

Dovolená v Kvarneru

Dovolená v Kvarneru je skvělou volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro turisty hledající zábavu a nádhernou přírodu, kterou si užijete zejména na blízkých ostrovech, jako je ostrov Cres, Krk či Rab, které jsou rájem potápěčů. Prohlédněte si zájezdy Kvarner a vydejte se i vy za krásami Středozemí a prožijte dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků a jedinečné kultury Chorvatska, které vás přivítá s otevřenou náručí.

Zájezdy Kvarner. Tradiční dovolená českých turistů? To je dovolená na plážích Chorvatska! Pokud jste ještě tuto balkánskou zemi nikdy nenavštívili, pak neváhejte a vydejte se do jedné z nejkrásnějších oblastí této země, kterou je Kvarnerský záliv skýtající řadu nádherných letovisek. Vaše dovolená v Kvarneru se stane jedinečným zážitkem plným odpočinku a skvělé zábavy na širokých plážích lemovaných komfortními hotelovými komplexy. Vyberte si ze zájezdů do Kvarneru a vydejte se za krásami chorvatského pobřeží, kde poznáte na vlastní oči jeho kouzelnou atmosféru a osobitou kulturu!

Zájezdy do Kvarneru

Zájezdy do Kvarneru v Chorvatsku. Láká vás prožít svou letošní léto v Kvarneru? Kvarner je ideálním místem. Užijete si zde nejen sport a bohatý kulturní život, ale také výlety za památkami či odpočinek ve stínu slunečníků na rozlehlých plážích. S naší cestovní agenturou si rychle a jednoduše zajistíte svůj zájezd do Kvarneru, která je pestrou směsí přírodních i kulturních krás. Zájezdy do Kvarneru v sobě zahrnují vlastní dopravu, která vám zajistí kdykoliv se vydat na prohlídku okolních letovisek či do vnitrozemí, komfortní ubytování v hotelích, hotelových komplexech i rodinných apartmánech a samozřejmě také možnost zajištění stravy, stravy all inclusive.

Chorvatské ostrovy a letoviska Kvarneru

Kvarner, jinak také Kvarnerský záliv, je jedna z nejnavštěvovanějších oblastí Chorvatska rozkládající se na severu této země, má co nabídnout i těm nejnáročnějším cestovatelům. Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Kvarneru a navštivte letoviska jako je Opatia s překrásnými památkami a dlouholetou tradicí, Novi Vinodolski nebo Rijeka s komfortními hotely či Crikvenica, které je jedním z nejoblíbenějších letovisek této oblasti. Do oblasti Kvarnerského zálivu spadají také oblíbené chorvatské strovy Krk, Pag, Rab, Cres či Lošinj. Navštivte Kvarner a užijte si adrenalin vodních sportů, romantické procházky po pobřeží, prohlídky historických měst i rušný noční život turistických letovisek.