Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Crikvenica

Nalezeno 20 výsledků

Crikvenica dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Crikvenica Chorvatsko all inclusive. Oblíbená Crikvenica, jedno z nejkrásnějších letovisek Kvarnerského zálivu rozkládající se v oblasti Vinodol, je ideálním místem, pokud toužíte po nevšední letní dovolené v Chorvatsku plné slunce, moře a skvělé zábavy! Crikvenica má jako turistické centrum dlouholetou tradici a svým návštěvníkům má rozhodně co nabídnout! Krásné pláže lemující průzračně čisté moře lákající k vodním radovánkám, kouzelné pobřežní promenády i přímořské město skýtající mnoho zajímavých památek, kaváren i restaurací, kde můžete ochutnat poklady zdejší kuchyně.

Dovolená Crikvenica

Vydejte se s námi za krásami Chorvatska a prožijte svou letní dovolenou právě v letovisku Crikvenica, kde se vaše dovolená rázem stane nezapomenutelným zážitkem! Užijete si zde nejen nejrůznější druhy vodních sportů jako je potápění, windsurfing či cyklistika, ale také procházky malebným okolím, které bylo prohlášeno za klimatické přímořské lázně, či fakultativní výlety do vzdálenějších míst. Když do Chorvatska, tak na dovolenou do Crikvenice.

Léto, slunce, moře a nekonečně dlouhé pláže, to je chorvatské letovisko Crikvenica! Poznejte jedinečnou krásu Kvarnerského zálivu a užijte si skvělou letní dovolenou v jednom z jeho nejoblíbenějších letovisek Chorvatska. Crikvenica poskytne vaší dovolené nejen komfortní turistické zázemí, ale také bohatý kulturní program i nádhernou přírodu s plážemi a pobřežními promenádami, které můžete využít pro sport, procházky i odpočinek. Za návštěvu na zájezdech stojí rozhodně také samotné město Crikvenica, v jehož ulicích se skrývají opravdové skvosty. Poznejte zdejší kulturu, navštivte četné památky a užijte si plnými doušky krásu chorvatského pobřeží!

Zájezdy do Crikvenice

Láká vás letní dovolená v Chorvatsku v Kvarnerském zálivu? Pak se vydejte s našimi zájezdy do Crikvenica, kde si užijete jedinečnou dovolenou a poznáte na vlastní oči kulturní i přírodní krásy této lokality. Naše cestovní agentura pro vás připravila širokou nabídku zájezdů z nabídek nejrůznějších renomovaných českých cestovních kanceláří, které jsou zárukou vaší spokojené a bezstarostné dovolené v Crikvenica. Objednejte si právě teď váš zájezdy do Crikvenica a prožijte spolu se svou rodinou, přáteli či kamarády skvělou dovolenou plnou zábavy, slunce a relaxace.

Krásné pláže v Crikvenici

Crikvenická riviéra, zahrnující kouzelné letovisko Crikvenica, je nádhernou oblastí chorvatského pobřeží táhnoucí se od Jadranovo po letovisko Selce ležící na jihu. Crikvenica je unikátním místem, které bylo díky svému příznivému klimatu označeno za klimatické přímořské lázně, je turisticky velmi oblíbenou lokalitou této riviéry. Vydejte se i vy na zájezdy za krásami Crikvenice a užijte si zábavu i sport na hlavní pláži Gradska plaža v níž se mísí písek s jemnými oblázky, dalšími plážemi jsou například Balustrada a Rokan, které získaly ocenění Modrá vlajka 2009. Dalšími zajímavými místy jsou samozřejmě město Crikvenica, ale také četné zábavní podniky, které zajisté ocení zejména mladší turisté.