Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Biograd na Moru

Nalezeno 6 výsledků

Biograd na Moru dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Biograd na Moru Chorvatsko all inclusive. Oblíbený Biograd na Moru v Severní Dalmácii Chorvatsko, jedna z nejoblíbenějších turistických destinací českých, ale také zahraničních turistů, láká každoročně stále více turistů svým křišťálově čistým mořem, unikátní architekturou i překrásnou přírodou. Toužíte-li poznat krásy této části Chorvatska a zároveň si užít romantické plavby lodí, výlety do přírody i skvělou zábavu na širokých oblázkových plážích, pak se vydejte se do letoviska Biograd na Moru! Vaše dovolená v Biogradu na Moru bude opravdu jedinečným zážitkem plným nových míst, nových kultur a skvělého odpočinku od všedních starostí.

Dovolená v Biogradu na Moru

Dovolená v Biogradu na Moru, to jsou krásné pláže, spousta slunce a bohatý kulturní život! Vydejte se na prohlídku města, které bylo kdysi sídlem chorvatských králů, avšak dodnes se dochovaly pouze náznaky zašlé slávy města. Přesto si na dovolené v Biogradu na Moru můžete najít spoustu zajímavých zákoutí, romantických kaváren i drobných krámků se suvenýry.

Zájezdy Biograd na Moru. Kouzelné přístavní město rozkládající se v Severní Dalmácii a skýtající svým návštěvníkům nejen nádhernou atmosféru přímořského letoviska, ale také bujnou vegetaci a unikátní památky, to je Biograd na Moru! Toužíte-li poznat krásu Severní Dalmácie, výletní plavby lodí na chorvatské ostrovy či do národních parků a zároveň si užít skvělou zábavu a sport na rozlehlých plážích, pak je pro vás Biograd na Moru tím pravým místem! Ponořte se do krás zdejší krajiny, poznejte místní kulturu a ochutnejte zdejší speciality. Biograd na Moru vás jistě na první pohled zcela okouzlí svým jedinečným kouzlem.

Zájezdy do Biogradu na Moru

Zájezdy do Biogradu na Moru zahrnují jak autobusovou, tak vlastní dopravu, výběr je zcela na vás, ubytování zajišťují hotelové komplexy i malebné rodinné apartmány a v ceně je samozřejmě také možnost zajištění stravy. V naší nabídce naleznete zájezdy do Biogradu na Moru se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi i bez stravy. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv zájezd do Biogradu na Moru, věříme, že si svou letní dovolenou skvěle užijete a přejeme vám příjemnou dovolenou v Biogradu na Moru.

Vydejte se s námi do Biogradu na Moru

Také vás láká prožít svou letní dovolenou na pláži u moře? Vydejte se s námi na zájezdy do Biogradu na Moru a vaše letní dovolená se rázem promění v jedinečnou jízdu plnou nových zážitků, sportu, zábavy i ničím nerušeného odpočinku v mnoha klidných zákoutích tohoto letoviska. Naše cestovní agentura pro vás každoročně připravuje výběr toho nejlepšího z nabídek renomovaných cestovních kanceláří, což vám jistě zjednoduší výběr vaší dovolené.

Pláže ve stínu borovic v Biogradu na Moru

Biograd na Moru, nádherné letovisko rozkládající se na poloostrově mezi zálivy Soline a Bošana, je výborným místem pro letní dovolenou, pokud toužíte po tradiční architektuře, krásné přírodě a vodních sportech! Široké oblázkové pláže lemované borovými háji a bohatý kulturní život se v Biogradu na Moru snoubí v jedinečné harmonii a poskytnou vaší dovolené veškerý komfort i zábavu. Užijte si na zájezdech do Biogradu na Moru výletní plavbu lodí, prohlídku města, nebo se oddejte potápění, windsurfingu a vodnímu lyžování u pobřeží Chorvatska.