Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Svatý Konstantin

Nalezeno 8 výsledků

Svatý Konstantin dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Svatý Konstantin Bulharsko all inclusive. Bulharský Svatý Konstantin, jenž byl dříve známý jako lázně Družba, je krásným letoviskem Bulharska, které skýtá úžasné léčebné procedury, sirný pramen vyvěrající do venkovního bazénu, nádherné pobřeží s písečnými plážemi i bohatý kulturní program. Svatý Konstantin je opravdu skvělým místem pro letní dovolenou v Bulharsku! Užijete si na zájezdech do Svatého Konstantina relaxaci při nejrůznějších procedurách, jako jsou bahenní zábaly, reflexní terapie, vodoléčba, vodní radovánky na plážích i procházky malebnými zátokami.

Dovolená v Svatém Konstantinu

Vydejte se do bulharského lázeňského města Svatý Konstantin a prožijte skvělou dovolenou v kouzelném letovisku Bulharska na pobřeží Černého moře. Dovolená na písečné mořské pláži i v lázních, to je krásná dovolená ve Svatém Konstantinu. Zájezdy Svatý Konstantin Bulharsko all inclusive. Bulharský Svatý Konstantin, původně nazývaný lázně Družba, je krásným lázeňským městem rozkládajícím se nedaleko Varny. Letovisko má velmi bohatou tradici a návštěvníky láká zejména svými přírodními sirnými prameny, jejichž voda dosahuje teploty až 46°C a proudí přímo do venkovního bazénu. Lázně Svatý Konstantin jsou opravdu jedinečným místem pro krásnou dovolenou! Objednejte si zájezdy Svatý Konstantin a užijete si zde nejrůznější léčebné procedury, masáže, bahenní zábaly i odpočinek na krásných písečných plážích s romantickými zátokami.

Zájezdy do lázní Svatý Konstantin

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou v tomto lázeňském letovisku Bulharska, je pro vás připravena bohatá nabídka pobytových zájezdů do Svatého Konstantina, ze které si jistě vyberete ten váš. Zájezdy do lázní Svatý Konstantin si můžete objednat s vlastní či leteckou dopravou, ubytování v hotelu nebo apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Zvolte si z nabídky zájezdů all inclusive, s polopenzí, snídaněmi nebo bez zajištění stravy. Apartmány i hotely skýtají kvalitní ubytování a nacházejí se v malebném okolí lázní. Hotelové komplexy navíc skýtají svým klientům nejrůznější služby, jako je možnost využití plaveckého bazénu, tenisových kurtů, fitness či wellness center, ale také restaurace, bary i kavárny, které jistě zpříjemní váše zájezdy ve Svatém Konstantinu.

Pláže Svatý Konstantin

Na dovolené ve Svatém Konstantinu si užijete nejen skvělé léčebné procedury, ale také odpočinek i vodní radovánky na krásném pobřeží s malebnými zátokami. Pláže v okolí města jsou písčité a skýtají ideální podmínky pro plavání, vodní lyžování, windsurfing, ale také potápění a šnorchlování. Na své si zde přijdou také milovníci dlouhých procházek i odpočinku ve stínu slunečníků. Svatý Konstantin je krásným místem, kde prožijete dovolenou plnou odpočinku, regenerace těla i mysli a nových zážitků.