Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Primorsko

Nalezeno 26 výsledků
1 2 3 Další

Primorsko dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Primorsko Bulharsko all inclusive. Černomořské Primorsko, krásné bulharské letovisko, je jedno z nejoblíbenějších destinací této země. Ročně jej navštíví tisíce turistů ze všech koutů světa a je také oblíbeným cílem českých turistů. Primorsko, tak jako celé Bulharsko, nabízí svým návštěvníkům krásné pláže, nádhernou přírodu, komfortní hotelové komplexy i bohatou nabídku možností, jak zde prožít svou dovolenou. Můžete si užít vodní radovánky na pobřeží, nejrůznější sporty, odpočinek, ale také turistiku a procházky malebným městem. Dovolená v Primorsku má co nabídnou i nejnáročnějším turistům.

Dovolená v Primorsku

Pokud vás možnost dovolené v Primorsku zaujala, využijte naší nabídky a vyberte si z naší bohaté nabídky leteckých zájezdů, které v sobě zahrnují letenky, komfortní ubytování v hotelu nebo apartmánu a také možnost stravy. Můžete si vybrat z nabídky zájezdů do Primorska se snídaní, polopenzí, stravy all inclusive nebo pobytů bez stravy. Vyberte si takový pobyt, aby dovolená v Primorsku byla dle vašich představ. Oblíbené Primorsko, letovisko rozkládající se na jihu Bulharska, je velmi oblíbenou destinací zejména českých turistů. Na dovolené v Primorsku naleznete písečné pláže, krásné penziony a hotely, ale také příjemné obyvatele a bohatý kulturní život. Primorsko má opravdu co nabídnout všem turistům! Užijete si zde adrenalin vodních sportů, plážový volejbal, jízdu na kole po okolí nebo například turistiku v malebném okolí. Milovníci nočního života jistě na zájezdech do Primorska ocení nejnovější část města s velkým množstvím barů a diskoték. Rodiny s dětmi se mohou vydat do místního aqvaparku nebo zoologické zahrady.

Zájezdy Primorsko

Primorsko je ideálním místem pro vaši letní dovolenou! Máme pro vás připraveny pobytové zájezdy do Primorska v bohaté nabídce, ze které si jistě vyberete. Zájezdy do Primorska v sobě zahrnují dopravu, ubytování v komfortním hotelu nebo apartmánu s celou řadou služeb, mezi které patří také možnost stravy. Sami si můžete zvolit, zda máte zájem o pobyt se zajištěnými snídaněmi, polopenzí, stravou all inclusive nebo pobytem bez stravy. Hotely i hotelové komplexy v Primorsku se nachází na pobřeží, což vám zajišťuje pohodlnou cestu na pláže a zpět. Své rodinné zájezdy do Primorska si jistě užijete! Písečné pláže skýtají skvělé podmínky pro nejrůznější vodní sporty, jako je plavání, potápění nebo jízda na vodních skútrech, užijete si zde také odpočinek nebo skvělou zábavu plážového volejbalu.

Primorsko a okolí

Primorsko je letovisko pyšnící se nejen krásnými plážemi, tak jako celé Bulharsko, ale také nádhernou přírodou s dvěmi přírodními rezervacemi. Tou první je Perla, kde se nacházejí písečné duny s exotickým porostem, druhou rezervaci naleznete při ústí řeky Ropotamo. Užijete si na zájezdech v Primorsku poklid v nádherné přírodě, kde se volně prohánějí stáda divokých koní, a ze všech stran na vás dýchá poklid místního kraje. Můžete se také vydat do místního aqvaparku nebo si užít prohlídku města s bohatým kulturním životem.