Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Nesebar

Nalezeno 13 výsledků

Nesebar dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Nesebar Bulharsko all inclusive. Přímořský Nesebar, krásné letovisko Bulharska, se rozkládá na skalnatém poloostrově na východě země. Nesebar je sice poměrně malým letoviskem, ale svou krásou mnohá bulharská letoviska předčí. Naleznete zde krásné písečné pláže, komfortní hotelové komplexy, jedinečné památky, ale také bohatý noční život. Na své si na dovolené v Nesebaru přijde opravdu každý! Krásné pláže skýtají výborné podmínky pro nejrůznější vodní sporty, opalování i odpočinek ve stínu slunečníku.

Dovolená v Nesebaru

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou v Nesebaru, je pro vás připravena bohatá nabídka zájezdů do Nesebaru, které v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu nebo apartmánu a možnost stravy. Máte možnost si zvolit, zda máte zájem o pobyt se snídaní, polopenzí nebo stravou all inclusive. Dovolená a Nesebar, to je záruka krásných a slunečných dní v Bulharsku.

Zájezdy Nesebar all inclusive

Známý Nesebar, krásné bulharské letovisko rozkládající se na východním skalnatém poloostrově, láká během letní sezóny turisty ze všech koutů světa. Nesebar je sice co do velikosti poměrně malým letoviskem, ale svou krásou mnohá letoviska, které má Bulharsko na pobřeží Černého moře, předčí. Historická část města Nesebaru skýtá svým návštěvníkům nádherné památky, malebné uličky i krásnou kulturu, zatímco na rozlehlých písečných plážích si užijete odpočinek všeho druhu. Ať už toužíte po adrenalinu vodních sportů, nebo opalování na pláži, Nesebar je pro vás tím pravým místem pro váš zájezd!

Zájezdy do Nesebaru

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou v krásné atmosféře letoviska Nesebar, jsou pro vás připraveny letecké zájezdy do Nesebaru ve velice široké nabídce s ubytováním v hotelu nebo apartmánu. Cena zájezdu do Nesebaru zahrnuje letenky, ubytování, některé hotelové služby a rozmanité druhy stravování. Sami si můžete zvolit, zda máte zájem o zájezdy do Nesebaru s pobytem se snídaní, polopenzí, stravy all inclusive nebo pobyt bez stravy. Většina hotelových komplexů se nachází v bezprostřední blízkosti pláží a svým návštěvníkům skýtají služby jako je možnost plážového volejbalu, fitness, plavání v hotelovém bazénu, velké množství restaurací, barů a bohatý večerní program. Na krásných plážích si můžete užít plavání, potápění, vodní lyžování, ale také odpočinek ve stínu slunečníku. Zájezdy do Nesebaru, to je záruka pohodové dovolené v Bulharsku.

Kam na výlet v Nesebaru?

Na dovolené v Nesebaru jistě stojí za prohlídku historická část města, která byla díky své kulturní hodnotě zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Uchvátí vás křivolaké nesebarské uličky lemované dvoupatrovými dřevěnými domy a velkým množstvím památek, které jsou soustředěny na poměrně malém prostoru. Rodiny s dětmi jistě nadchne výlet do aqvaparku nacházejícího se na okraji Nesebaru. Užijete si na zájezdech do Nesebaru jízdu na četných skluzavkách i tobogánech, bazén s umělými vlnami i skvělou U rampu.