Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Lozenec dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Lozenec Bulharsko all inclusive. Malebné letovisko Bulharska Lozenec, je klidným přímořským městečkem, které skýtá ideální podmínky pro vaši kouzelnou letní dovolenou. Na dovolené v Lozenci si užijete vodní sporty, jako je potápění, windsurfing či vodní lyžování, ale také romantické procházky klidnými zátokami, nákupy ve městech i nejrůznější fakultativní výlety. Lozenec je opravdu jedinečným místem, které je díky svému poklidu a kouzelné atmosféře vhodné pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Dovolená v Lozenci

Na dovolenou v Lozenci máme pro vás bohatou nabídku pobytových zájezdů do Lozence, s nimiž si užijete krásnou dovolenou plnou slunce a nových zážitků. Součástí těchto zájezdů je letecká přeprava s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, ubytování v apartmánech a hotelech i možnost stravy. Sami si zvolíte, zda máte zájem prožít dovolenou v Lozenci s pobytem all inclusive, polopenzi či jen snídani. Věříme, že se vám bude dovolená v Lozenci líbit a prožijete ničím nerušený pobyt v Bulharsku.

Zájezdy Lozenec Bulharsko all inclusive

Malebné městečko Lozenec, to jsou klidné písečné pláže, krásné zátoky a spousta slunce! Na dovolené Lozenec skýtá svým návštěvníkům k procházkám malebné historické centrum, nádherné pobřeží s romantickými zátokami, nejrůznější fakultativní výlety i cyklistiku malebným okolím. Lozenec je skvělým místem, pokud chcete prožít dovolenou v Bulharsku plnou odpočinku, klidu i jedinečných zážitků.

Zájezdy směr Lozenec

Pokud toužíte poznat jedinečnou krásu Bulharska a jeho letoviska Lozenec, je pro vás připravena široká nabídka pobytových zájezdů. Součástí zájezdů je letecká přeprava s odletem z Prahy, Brna, Ostravy, ubytování v hotelech či apartmánech a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Vyberte si zájezdy do Lozence s pobytem all inclusive, polopenzí, snídaní i pobytů bez stravy. Hotely v Lozenci navíc nabízejí svým klientům nejrůznější služby, které jistě zpříjemní váš pobyt. Jedná se zejména o možnost využití plaveckých bazénů, volejbalových hřišť, bezdrátového připojení a mnoho dalšího. Věříme, že budete s našimi zájezdy do Lozence spokojeni a užijete si ničím nerušenou dovolenou v poklidné atmosféře Bulharska.

Pravá bulharská dovolená na pláži v Lozenci

Lozenec, malebná bulharská vesnička rozkládající se nedaleko města Burgas na úpatí horského masivu Stranža, v sobě snoubí cenově přijatelnou dovolenou i jedinečné zážitky! Užijete si na zájezdech v Lozenci nejrůznější vodní radovánky, jako je vodní lyžování, plavání, windsurfing, potápění i šnorchlování, které zde mohou vyzkoušet i naprostí začátečníci, pro něž jsou připraveny četné kurzy potápění. Na zájezdech plážích v okolí Lozence si užijete také ničím nerušený odpočinek i procházky romantickými zátokami, které vás zcela okouzlí. Pokud toužíte prožít jedinečnou dovolenou, Lozenec je tou pravou volbou.