Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Djuni

Nalezeno 7 výsledků

Djuni dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Djuni Bulharsko all inclusive. Djuni, atraktivní moderní letovisko Bulharska rozkládající se nedaleko města Sezopol, každoročně láká k dovolené velké množství turistů ze všech koutů světa. Dovolená v Djuni je pro každého, mladé, zamilované páry, seniory i rodiny s malými dětmi, které si mohou užít bezstarostné radovánky v mělkém moři i v nejrůznějších zábavních centrech. Djuni je také skvělým místem pro četné vodní sporty, jako je potápění, windsurfing, jízda na vodním banánu a mnoho dalších.

Dovolená v Djuni. Vydejte se na dovolenou za krásami města Djuni a vaše dovolená na slunných plážích Bulharska se stane nezapomenutelnou! Toužíte prožít bezstarostnou dovolenou v tomto krásném letovisku? Vyberte si letecké zájezdy do Djuni s pobytem all inclusive v luxusním hotelu pro vaši bezstarostnou dovolenou v Djuni.

Zájezdy Djuni Bulharsko all inclusive

Černomořské Djuni, komfortní, moderní letovisko Bulharska rozkládající se nedaleko města Sezopol, láká stále více turistů svým nádherným písečným pobřežím s dunami a pomalu se svažujícím mořem, které je vhodné k dovolené s dětmi. Užijete si zde nejrůznější vodní radovánky, sport, procházky malebným okolím, ale také bohatý noční život, který jistě zpestří vaši dovolenou zde. Djuni je skvělým místem pro turisty všeho druhu, ať už se jedná o mladé cestovatele či rodiny s dětmi, pro něž je připraven bohatý doprovodný program. Vše najdete také mezi last minute zájezdy do Bulharska.

Dovolená v Djuni

Pokud toužíte prožít svou letní dovolenou v Djuni, vyberte si z naší bohaté nabídky nejrůznějších pobytových zájezdů, s nimiž prožijete skvělou dovolenou plnou odpočinku, sportu a nových zážitků. Pobytové zájezdy do Djuni v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Oblíbené jsou především zájezdy do Djuni s pobytem all inclusive pro bezstarostnou dovolenou. Hotely i apartmány v Djuni skýtají kvalitní ubytování na pobřeží nedaleko pláží.

Pláže a promenáda letoviska Djuni

Djuni je opravdu krásným místem pro vaše zájezdy, které se pyšní nejen bohatým kulturním životem, ale také krásným pobřežím s písečnými plážemi, které skýtají ideální podmínky pro nejrůznější vodní sporty. Na zájezdech v Djuni si užijte jízdu na vodním banánu, windsurfing, potápění, vodní lyžování, ale výlety a procházky do malebného okolí s kouzelnou přírodou. Každý den můžete zakončit večerní procházkou místní plážovou promenádou plnou barů, restaurací a kaváren s bohatým nočním životem, které jsou pro dovolenou v Bulharsku pověstné.