Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Carevo

Nalezen 1 výsledek

Carevo dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Carevo Bulharsko all inclusive. Toužíte poznat krásu bulharského pobřeží, ale stále si pro svou dovolenou nemůžete vybrat vhodné letovisko? Tak navštívit krásné letovisko Carevo! Skýtá velmi teplé moře, široké pláže s jemným pískem, komfortní turistické zázemí, bohatý noční život i možnost nejrůznějších výletů do okolí. Na své si na dovolené v Carevu přijdou jak milovníci vodních radovánek, turistiky i historie, tak lidé hledající ničím nerušený odpočinek či romantické procházky po pobřežních promenádách.

Dovolená v Carevu

Dovolená v Carevu. Pokud vás krásné letovisko Carevo, Tsarevo, zaujalo, vyberte si z naší nabídky pobytových zájezdů do Bulharska a již zanedlouho si budete užívat krásnou dovolenou v přímořském ráji Carevo. Součástí zájezdů do Careva je jak vlastní doprava, tak doprava letecky, ubytování v komfortním hotelu nebo rodinném apartmánu a také možnost stravy all inclusive, polopenze nebo snídaní. Dovolená Carevo, to je krásná dovolená v Bulharsku.

Zájezdy Carevo Bulharsko all inclusive. Už jste někdy navštívili bulharské letovisko Carevo? Pak neváhejte a vydejte se prožít svou letní dovolenou do Bulharska! Carevo, neboli Tsarevo skýtá krásné široké pláže s pobřežními promenádami, krásné památky, luxusní hotely i komfortní turistické zázemí, které vám poskytne veškeré pohodlí pro vaši jedinečnou dovolenou. V Carevu si užijí skvělou dovolenou jak mladí cestovatelé, tak senioři i rodiny s malými dětmi!

Zájezdy do Careva

Zaujalo vás malebné letovisko Carevo? Pak je právě pro vás připravena nabídka nejrůznějších pobytových zájezdů do Careva, s nimiž se vydáte na nevšední dovolenou do Bulharska! Námi nabízené zájezdy do Careva v sobě zahrnují přepravu letecky s odlety z Prahy a Brna, ale také možnost vlastní přepravy, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě možnost zajištění stravy. V naší nabídce naleznete zájezdy do Careva se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi i bez stravy. Věříme, že budete s nabízenými zájezdy spokojeni a užijete si skvělou letní dovolenou na krásných plážích Bulharska.Výrazně ušetříte s Last minute zájezdy do Bulharska.

Letoviska a pláže Careva

Carevo, malebné přístavní městečko, je známé především svými širokými plážemi s jemným pískem a mnohem teplejším mořem, než ve většině ostatních letovisek Bulharska. Užijete si na dovolené v Carevu nejrůznější vodní radovánky, jako je potápění, šnorchlování či windsurfing, ale také romantické procházky po pobřežní promenádě, prohlídky města i nejrůznější výlety do okolí, například do malebného pohoří Strandža, které skýtá krásnou přírodu i četné krasové jeskyně.