Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Albena

Nalezeno 15 výsledků

Albena dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Albena Bulharsko all inclusive. Krásně široké a dlouhé písčité pláže na pobřeží Černého moře, které je mělké a plné mušlí. Kde tuhle pohádku nejdete? Přeci v Bulharsku na dovolené v Albeně. Dovolená v lázeňském komplexu Albena je oblíbená především seniory a rodinami s dětmi. O Albeně se mluví jako o jedné z nejlepších oblastí v celém Bulharsku. A není divu! V této oblasti vás na zájezdech přivítají luxusní hotely s vysokou kvalitou a rodinným zázemím. Dovolená v Albeně all inclusive se pro vás stane nezapomenutelnou.

Dovolená v Albeně. Pokud toužíte prožít pobytovou dovolenou právě v Albeně, tak si vybírejte z naší široké nabídky zájezdů. Připravili jsme pro vás letecké zájezdy do Albeny a zájezdy s vlastní dopravou. Dovolená v Albeně vás upoutá lákavými akcemi a slevami. Vybírat si můžete ze zájezdů do Albeny převážně ze stravy all inclusive a polopenze.

Dovolená v Albeně

Zájezdy Albena Bulharsko all inclusive. Skutečně jedna z nejkrásnějších a klidnějších oblastí Bulharska je letovisko Albena. Mělké a čisté Černé moře, dlouhé a široké písečné pláže podél luxusních hotelů s terasovitou architekturou vás čekají na zájezdech s námi. Zájezdy do Albeny rozhodně nezklamou rodiny s dětmi a seniory. Lázeňský komplex Albena je plný relaxace, odpočinku a sportovních radovánek jak v moři, tak na souši.

Proč právě zájezdy do Albeny?

Objednávejte zájezdy do Albeny právě teď a využijte zvýhodněné časové slevy a další akce čekající právě na vás. Na dovolenou a zájezdy do Albeny se můžete vydat letecky z Prahy anebo vlastní dopravou.  Polopenze nebo all inclusive strava po celý pobyt je v těchto luxusních resortech samozřejmostí, tak jako klimatizované pokoje, hotelový servis na úrovni, rodinná atmosféra, hotelové restaurace a bazény, animační programy pro dospělé i děti. To jsou skvělé zájezdy do Albeny, které jsme pro vás připravili. Hodně ušetříte s last minute zájezdy do Bulharska.

Super vyžití v Albeně

Pro milovníky sportu je dovolená v Albeně ideálem. Od vodních sportů jako je jachting, plachtění, windsurfing, vodní skútry, podvodní rybolov až ke golfu, tenisu, jezdectví, plážovému volejbalu a aerobiku. Na vaše ratolesti v Albeně čekají dětské koutky, mini vláček, nafukovací trampolíny a hrady. Nezapomeňte se na výletě po okolí podívat na les Balta, který je napůl utopen v bažině.