Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Brazílie

Nalezeno 17 výsledků

Brazílie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Brazílie. Portugalsky mluvící Brazílie je opravdovou zemí kontrastů. Divoká krása Amazonského pralesa a kultura místních obyvatel se zde snoubí s rušnými velkoměsty a letovisky plnými turistů. Nádherné pláže, rušný život, fotbalové nadšení, unikátní tanec capoeira a každoroční karneval v Riu de Janeiru lákají do místních letovisek ročně miliony turistů z celého světa.

Dovolená v Brazílii

Zveme vás na dovolenou do Brazílie a nabízíme pobytové a poznávací zájezdy, na kterých poznáte zblízka jedinečnou krásu této jihoamerické země. Vydejte se na dovolenou na Velký okruh Brazílií a navštivte brazilská města, jedinečné památky a okouzlující přírodu největšího pralesa světa a s největší řekou světa Amazonkou. Ubytování na dovolené v Brazílii zajišťují apartmány a hotely, které zajišťují vysoký komfort služeb s možností polopenze či stravy all inclusive. Zájezdy do Brazílie jsou velmi oblíbené a zajišťují opravdu jedinečnou dovolenou v atmosféře jižní Ameriky.

Zájezdy Brazílie. Jihoamerická Brazílie, země karnevalů, exotických zvířat, tropických pralesů, krásných pláží a rytmů samby, láká ročně miliony turistů ze všech koutů světa. Brazílie skýtá svým návštěvníkům jedinečný svět plný kontrastů. Nespoutaná příroda Amazonského pralesa se zde snoubí s velkoměsty plnými turistů a přímořskými letovisky. Zájezdy do Brazílie jsou skvělým místem pro milovníky turistiky, kultury, nádherných písečných pláží a vodních sportů, například potápění, které je v Brazílii skvělým zážitkem.

Zájezdy do Brazílie

Na našich stránkách jsou pro vás přichystány pobytové zájezdy do Brazílie na nejkrásnější letoviska Brazílie, jako jsou například Rio de Janeiro, Fortaleza, Salvador, Porto Seguro, Maceio, Recife nebo Buzios u zálivu Ossos. Pokud chcete poznat krásu Brazílie opravdu důkladně, vyjdete se na některý z našich poznávacích zájezdů. Navštívíte nádhernou metropoli Brazílie Rio de Janeiro se slavnou pláží Copacabana, vodopády Iguacu, Amazonský deštný prales, máte možnost se plavit po největší řece světa Amazonce nebo jejím největším přítoku Río Grande a spatřit mnoho dalších přírodních a kulturních památek na Velkém okruhu Brazílií. Ubytování zajišťují hotely, apartmány či tzv. pausady, které jsou pro Brazílii typické. Všechny tyto typy ubytování zajišťují dobrý komfort služeb s možností polopenze či stravy all inclusive.

Kam na výlet v Brazílii?

Na dovolené v Brazílii je jistě jedinečným zážitkem návštěva města Rio de Janeira, nad kterým se tyčí socha Krista Vykupitele a dohlíží na rušný život pod sebou. Toto město se každoročně roztančí v rytmu samby při jedinečném karnevalu, který sem láká obrovské množství turistů. Dalším městem, které stojí zato navštívit je jedinečné Sao Paolo s největším zábavním parkem Latinské Ameriky, Hopi Hari. Možností na výlet na zájezdech do Brazílie je například návštěva vodního parku či návštěva muzea Cachaca, kde se seznámíte s výrobou tradičního brazilského nápoje caipirinha vyráběného z bílého rumu. Mnoho památek v Brazílii můžete poznat na Poznávacích zájezdech do Brazílie.