Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Bělorusko

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Bělorusko dovolená a zájezdy 2023

Dovolená Bělorusko. Lákají vás letoviska s krásnou přírodou, nádhernými scenériemi ale i bohatou historií? Pak je pro vás Bělorusko jako stvořené! Destinace se nachází ve východní Evropě, jejími sousedy jsou Polsko, Litva, Lotyšsko a Ukrajina. Bělorusko je zakládajícím členem Společenství nezávislých států a zahraničně-politicky je silně orientováno na Rusko. Dovolená v Bělorusku vás naprosto okouzlí, ať už se bude jednat o přírodní scenérie, rozmanité památky nebo místní zvyklosti.

Dovolená v Bělorusku

Zájezdy do Běloruska můžete absolvovat také formou all inclusive, která vám zajistí naprosto poklidnou dovolenou bez jakýchkoliv starostí. Pokud tedy preferujete zájezdy do rušnějších letovisek, kde naleznete bohatý kulturní i zábavný noční život, je pro vás Bělorusko jako stvořené! Dovolená v Bělorusku je zárukou nepřeberného množství nových zážitků, na které budete ještě léta vzpomínat, proto byste si tento zájezd rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy Bělorusko. Letní měsíce se kvapem blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Bělorusko, nacházející se ve východní Evropě, jehož sousedy jsou Polsko, Litva, Lotyšsko a Ukrajina. Zájezdy do Běloruska si vás získají nejen díky naprosto skvělé atmosféře této země, ale i bohatým kulturním životem a spoustou další zábavy.

Zájezdy do Běloruska

Zdá se vám Bělorusko jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Bělorusku je přímo rájem pro milovníky nádherné přírody a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Běloruska jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Zajímavosti Běloruska

Přestože Bělorusko není příliš turisticky atraktivní zemí, lze najít místa, která za pozornost určitě stojí. Hlavní město Minsk bylo bohužel za 2. světové války zničeno a jen nepatrná část se dočkala obnovy, takže se zde zachovalo jen málo ze staré architektury. Nejstarší budovy pocházejí ze 17. století. Pozornost návštěvníka by mohlo upoutat především Trojické předměstí na severozápadním okraji centra. Jinak je běloruská metropole skvělou ukázkou sovětského funkcionalistického stavebního stylu a urbanismu, velké funkcionalistické budovy, rozsáhlé parky a široké prospekty jsou typickým obrazem Minska, vytvořeným v poválečných desetiletích. Minsk je také kulturním centrem Běloruska, najdeme zde osm muzeí a šest divadel včetně opery.