Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ambergris Caye

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Ambergris Caye dovolená a zájezdy 2024

Dovolená Ambergris Caye Belize. Toužíte strávit svou letní dovolenou v destinaci s perfektním prázdninovým počasím a nádhernými plážemi, které si vás okamžitě získají? Pak je pro vás přímo stvořena destinace Ambergris Caye, která je součástí Belize, malého státu na východním pobřeží Střední Ameriky, který přiláká každým rokem desetitisíce turistů. Dovolená v Ambergris Caye je zárukou perfektně prožitých chvil a opravdu nezapomenutelných zážitků.

Dovolená v Ambergris Caye

Zájezdy na Ambergris Caye si můžete dopřát také formou all inclusive pobytu, který vám zajistí poklidnou a naprosto ničím nerušenou letní dovolenou v této destinaci. Dovolená v Ambergris Caye je příjemné překvapení v podobě exotické, avšak rozvinuté a pro turisty přívětivé země s mnohými krásami a idylickým prostředím. Belize je rozvojový stát, kde příjem státu závisí na zemědělství, turismu a těžbě přírodních surovin.

Zájezdy Ambergris Caye Belize

V případě, že se rozhodnete strávit svou letní dovolenou v destinaci Rodrigues, čeká vás nejen tropické počasí po celý rok, písečné pláže na pobřeží poklidného moře a široká nabídka turistických aktivit, díky čemuž je Ambergris Caye v Belize na Východním pobřeží Střední Ameriky lukrativním místem pro všechny typy turistů, ať už se bude jednat o rodiny s dětmi či postarší turisty. Zájezdy na Ambergris Caye jsou opravdu cestou do ráje.

Zájezdy na Ambergris Caye

Je jedno, zda dáváte přednost slunění se na tropickém slunci nebo odpočinku v příjemných stínech palem, koupání se v průzračném moři nebo projížďce lodí. Na dovolené v Ambergris Caye si totiž na své přijde každý. Východní pobřeží Honduraského zálivu je lemováno skupinou 130 písečných ostrůvků a korálových útesů, známých pod společným názvem Bariéra Belize, součást Mezoamerického korálového útesu, největšího korálového útesu na západní polokouli, která je zapsána do světového dědictví UNESCO v ohrožení.

Obyvatelstvo Ambergris Caye

Belize je nejméně lidnatou zemí Střední Ameriky. Obyvatelé jsou potomci afrických otroků, Mayů, evropských osadníků nebo míšenců těchto skupin. Většinou žijí v pobřežních oblastech. Úředním jazykem je angličtina, téměř polovina populace ovšem mluví španělsky, používá se i belizská kreolština a původní jazyky, jako je garífuna, mayské jazyky. V roce 2010 mesticové tvořili 50 % obyvatelstva státu, Kriolové 21 %, Mayové 10 % a indiáni kmene Garífuna 6,4 %.