Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Belize dovolená a zájezdy 2019

Dovolená Belize all inclusive. Nádherná příroda, unikátní památky a jedinečné kouzlo střední Ameriky, to je Belize! Tato nádherná země rozkládající se při pobřeží Karibského moře skýtá na dovolené v Belize skvělé podmínky pro potápění, turistiku i výborný odpočinek v komfortních letoviscích s bohatým kulturním životem či na nádherných plážích zalitých sluncem. Belize je opravdovým prázdninovým rájem, v němž prožijete nevšední dovolenou plnou slunce, nových zážitků a kultur i odpočinku od všedních starostí. V Belize plyne čas svým vlastním tempem a starosti mizí v nenávratnu.

Dovolená v Belize

Láká vás prožít letní dovolenou v Belize? Pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Belize právě ten váš a zanedlouho již budete odpočívat na bělostných plážích Karibiku! Vydejte se za exotickou krásou Střední Ameriky a užijte si plnými doušky jedinečnou atmosféru této kouzelné země! Skvělá exotická dovolená, to je dovolená v Belize.

Zájezdy Belize. Láká vás tajemná krása Střední Ameriky? Nechte se omámit podmanivou vůní exotických dálek a vydejte se prožít svou dovolenou v Belize! Najdete zde jedny z nejlepších podmínek pro potápění a šnorchlování, panenskou přírodu s unikátními živočichy i exotickými rostlinami, ale také města s unikátními památkami a komfortními službami pro vaši spokojenou a ničím nerušenou dovolenou. Belize je překrásnou zemí skýtající nepřeberné množství zajímavých míst i okouzlující kulturu, která je poznamenána barvitou historií této země. Vydejte se poznat její kouzlo a proměňte svou letní dovolenou v nevšední zážitek.

Zájezdy do Belize

Chcete-li poznat krásy Belize, pak neváhejte a vyberte si z pohodlí vašeho domova zájezdy do Belize, s nímž se vydáte na pobytový či poznávací zájezd do Střední Ameriky a prožijete jedinečnou dovolenou plnou dobrodružství, zábavy a nových zážitků! S našimi zájezdy do Belize navštívíte nejkrásnější zákoutí této země, poznáte její kulturu, ochutnáte zdejší kulinářské speciality a užijete si vodní radovánky i procházky na překrásném členitém pobřeží s nekonečnými plážemi. Zájezdy do Belize v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování s možností stravy a u poznávacích zájezdů také dopravu, vstupy do různých památek a samozřejmě také doprovod profesionálního, česky mluvícího průvodce.

Karibské pláže a letoviska Belize

Belize, kouzelná země ležící při pobřeží Karibiku, je velkým lákadlem pro každého turisty. Na své si zde přijdou milovníci potápění a vodních sportů, ale také milovníci historie, architektury a umění i lidé hledající klid a ničím nerušený odpočinek v zemi, jenž voní vůní lákavých dálek a vzdálených kultur. Vydejte se také vy na zájezdy poznat pravou tvář Belize a navštivte místa jako je hlavní město Belmopan, krásný korálový ostrov Ambergis Caye či Cayo Espanto Island, kde si užijete nejen komfort zdejších letovisek, ale také výborné podmínky pro potápění.

Lokality země Belize