Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Lokality země Belize

Belize dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená Belize all inclusive. Nádherná příroda, unikátní památky a jedinečné kouzlo střední Ameriky, to je Belize! Tato nádherná země rozkládající se při pobřeží Karibského moře skýtá na dovolené v Belize skvělé podmínky pro potápění, turistiku i výborný odpočinek v komfortních letoviscích s bohatým kulturním životem či na nádherných plážích zalitých sluncem. Belize je opravdovým prázdninovým rájem, v němž prožijete nevšední dovolenou plnou slunce, nových zážitků a kultur i odpočinku od všedních starostí. V Belize plyne čas svým vlastním tempem a starosti mizí v nenávratnu.

Dovolená v Belize

Láká vás prožít letní dovolenou v Belize? Pak neváhejte a vyberte si z naší nabídky zájezdů do Belize právě ten váš a zanedlouho již budete odpočívat na bělostných plážích Karibiku! Vydejte se za exotickou krásou Střední Ameriky a užijte si plnými doušky jedinečnou atmosféru této kouzelné země! Skvělá exotická dovolená, to je dovolená v Belize.

Zájezdy Belize. Láká vás tajemná krása Střední Ameriky? Nechte se omámit podmanivou vůní exotických dálek a vydejte se prožít svou dovolenou v Belize! Najdete zde jedny z nejlepších podmínek pro potápění a šnorchlování, panenskou přírodu s unikátními živočichy i exotickými rostlinami, ale také města s unikátními památkami a komfortními službami pro vaši spokojenou a ničím nerušenou dovolenou. Belize je překrásnou zemí skýtající nepřeberné množství zajímavých míst i okouzlující kulturu, která je poznamenána barvitou historií této země. Vydejte se poznat její kouzlo a proměňte svou letní dovolenou v nevšední zážitek.

Zájezdy do Belize

Chcete-li poznat krásy Belize, pak neváhejte a vyberte si z pohodlí vašeho domova zájezdy do Belize, s nímž se vydáte na pobytový či poznávací zájezd do Střední Ameriky a prožijete jedinečnou dovolenou plnou dobrodružství, zábavy a nových zážitků! S našimi zájezdy do Belize navštívíte nejkrásnější zákoutí této země, poznáte její kulturu, ochutnáte zdejší kulinářské speciality a užijete si vodní radovánky i procházky na překrásném členitém pobřeží s nekonečnými plážemi. Zájezdy do Belize v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování s možností stravy a u poznávacích zájezdů také dopravu, vstupy do různých památek a samozřejmě také doprovod profesionálního, česky mluvícího průvodce.

Karibské pláže a letoviska Belize

Belize, kouzelná země ležící při pobřeží Karibiku, je velkým lákadlem pro každého turisty. Na své si zde přijdou milovníci potápění a vodních sportů, ale také milovníci historie, architektury a umění i lidé hledající klid a ničím nerušený odpočinek v zemi, jenž voní vůní lákavých dálek a vzdálených kultur. Vydejte se také vy na zájezdy poznat pravou tvář Belize a navštivte místa jako je hlavní město Belmopan, krásný korálový ostrov Ambergis Caye či Cayo Espanto Island, kde si užijete nejen komfort zdejších letovisek, ale také výborné podmínky pro potápění.