Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Tanjung Benoa

Nalezeno 8 výsledků

Tanjung Benoa dovolená a zájezdy 2019

Dovolená Tanjung Benoa Bali. Letovisko Tanjung Benoa je oblíbeným místem pro dovolenou mezi mladými turisty, ale vyhledávají ji i rodiny s dětmi, které sem láká příjemná atmosféra a kvalitní turistické zázemí. Dovolená Tanjung Benoa, to je skvělá zábava, spousta slunce, bílý písek a luxusní hotely ostrova Bali! Láká vás exotika a dovolená na nevšedním místě? V tom případě neváhejte a vydejte se na jižní pobřeží Bali nedaleko letovisek Kuta Beach a Sanur.

Letovisko Tanjung Benoa je známo svým pobřežím lemovaným širokými písečnými plážemi a moderními hotelovými komplexy, které z něj činí ideální místo pro vaši spokojenou dovolenou. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů do Tanjung Benoa a prožijte nezapomenutelnou dovolenou na Bali.

Dovolená v Tanjung Benoa

Letovisko Tanjung Benoa, to jsou vysoké kokosové palmy, bělostné pláže Bali, soukromé vily i luxusní hotely a nikdy nekončící léto. Pokud hledáte místo, na kterém byste načerpali nové síly, odreagovali se od stresu všedních dní a prožili jedinečnou exotickou dovolenou, pak je právě Tanjung Benoa výbornou volbou. Stejně jako řada dalších letovisek Bali bývalo i Tanjung Benoa malou rybářskou vesnicí, která si svou krásou získala přízeň zahraničních turistů. Dominantou Tanjung Benoa nejsou historické památky ani kulturní klenoty, ale disponuje nádhernými plážemi a fantastickým podmořským životem. Máte-li rádi vodní sporty, neváhejte a vydejte se do slunného letoviska Tanjung Benoa.

Zájezdy Tanjung Benoa

Plánujete dovolenou a láká vás exotika ostrova Bali? Nenechte si ujít zájezdy Tanjung Benoa a navštivte jednu z nejkrásnějších oblastí Bali. Tanjung Benoa je velmi pestrým letoviskem, které nabízí klid pro nerušený odpočinek, stejně jako krásné pobřeží s výbornými podmínkami pro různé druhy vodních sportů i noční život, díky němuž jsou zájezdy Tanjung Benoa oblíbené mezi mladými turisty. Aktuální zájezdy Tanjung Benoa si můžete prohlédnout právě zde.

Vodní sporty v Tanjung Benoa

Tanjung Benoa je typické exotické letovisko, které je lemováno krásnými písečnými plážemi a čistým mořem. Není tedy divu, že je pobřeží Tanjung Benoa výborným místem pro vodní sporty. Rozhodnete-li se pro dovolenou v Tanjung Benoa, můžete vyzkoušet například jízdu na mořském banánu, parasailing, potápění, jízda na motorovém člunu atd. Máte-li tedy rádi zábavu a adrenalin.