Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Austrálie dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Austrálie. Austrálie, země klokanů, láká ročně turisty z celého světa krásou své přírody skýtající písečné duny, divokou buš, hory, korálové moře i nekonečné pláže. Vydejte se na pobytové zájezdy do krásných letovisek na pobřeží Austrálie, ale také na poznávací zájezdy do Austrálie, se kterými prožijete dovolenou nabitou nezapomenutelnými zážitky a uvidíte nejkrásnější místa Austrálie, jako je Velký bariérový útes, australská buš nebo australské řeky s krokodýly.

Na dovolené v Austrálii si užijete jedinečné turistické i sportovní aktivity, jako je windsurfing nebo potápění mezi žraloky, ale také vysokohorskou turistiku nebo výlety do místních národních parků, kde uvidíte jedinečná australská zvířata, panenskou přírodu i kulturu původních obyvatel. Austrálie se pyšní také nádhernými metropolemi jako je její hlavní město Canberra, Sydney, Brisbane, Perth, Adelaide, Darwin či Melbourne, kde můžete navštívit místní památky a poznat život Austrálie a jejich měst. Užijte si svou netradiční dovolenou v Austrálii.

Dovolená v Austrálii

Austrálie rozkládající se na stejnojmenném kontinentu je zemí skýtající nekonečné pláže na pobřeží Indického a Tichého oceánu, jedinečné mořské scenérie, ostrovy, ostrůvky, korálové atoly, divokou buš, ale i pouště a krásné metropole. Dovolená v Austrálii je opravdu jedinečným zážitkem! Užijete si na zájezdech v Austrálii odpočinek na pláži i adrenalin vodních sportů, turistiku, návštěvu krásných měst s okouzlujícími památkami nebo řadu fakultativních výletů.

Zájezdy do Austrálie

Ačkoli je Austrálie na opačné straně země, máme pro vás připravené pobytové zájezdy do Austrálie v nekrásnějších letoviscích země. Hotely, apartmány i ubytovny na pobřeží oceánu čekají na váš příjezd. Na výběr máte zájezdy do Austrálie s možností snídaní, polopenze i stravy all inclusive. Vydejte se na místa jako je Palm cove, Whitsundays Islands, Sydney, Cairns, Sunshine coast, Clifton Beach, Queensland, Bondi beach nebo Gold coast. Užijete si zde vodní sporty, jako je vodní lyžování, surfing nebo windsurfing. Na své si na zájezdech do Austrálie přijdou také milovníci potápění, které je v Austrálii díky bohatému podmořskému životu opravdu jedinečným zážitkem. Krásným místem pro potápění je zejména okolí Velkého bariérového útesu. Jsou pro vás připraveny kurzy potápění pro začátečníky a pro ty odvážnější také potápění se žraloky. Objednejte si k pobytu v hotelu fakultativní výlety do buše, na výšlapy do místních hor nebo se můžete vydat na prohlídku australských měst.

Poznávací zájezdy do Austrálie

Pokud toužíte poznat jedinečnou krásu tohoto kontinentu, vyberte si do Austrálie poznávací zájezdy! Uvidíte místa jako je Sydney, Canberra, Národní park Blue Mountains, Gold Coast, Brisbane, Fraser Island, Národní park Whitsunday, Velký bariérový útes, nejkrásnější místa západní Austrálie, ostrovy Francouzské Polynésie a mnoho dalších okouzlujících míst. Vaše dovolená v Austrálii bude nabitá od začátku až do konce jedinečnými zážitky. Vydejte se na letecké poznávací zájezdy do Austrálie a prožijte exotickou dovolenou u protinožců.