Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Lokality země Arménie

Arménie dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Arménie. Láká vás prožít dovolenou v stát ležící v Zakavkazsku v jihozápadní Asii? Není nic jednoduššího než vydat se s námi na dovolenou do Arménie, sousedící s Gruzií na severu a na východě s Ázerbájdžánem, která je přímo stvořená pro milovníky bohaté historie a příznivce poznávání odlišných kultur, kteří se rádi seznamují s cizími zvyky a rituály.

Zájezdy do Arménie vás seznámí s naprosto odlišnou kulturou, zajímavým obyvatelstvem a bohatou, zajímavou historií, která rozhodně stojí za povšimnutí. Dovolená v Arménii, která představuje důležitou oblast uprostřed Kavkazu, je zárukou skvělých zážitků a nezapomenutelných vzpomínek, které vás budou ještě dlouho provádět. Pokud si tedy ještě stále nejste jisti, ale řadíte se mezi příznivce bohaté historie a rozmanité kultury, neváhejte a vydejte se s námi na dovolenou do Arménie právě teď!

Zájezdy do Arménie

Léto se rychle blíží a vy stále nejste rozhodnuti, kde strávit svou letní dovolenou? Pokud se řadíte mezi příznivce zajímavého kulturního života a bohaté historie, pak se s námi vydejte do státu nazývaný Arménie, ležící jihozápadní Asii. Zájezdy do Arménie jsou skvělou příležitostí k načerpání nové energie, správného relaxuj a seznámení s úchvatnými přírodními scenériemi.

Dovolená v Arménii

Zdá se vám Arménie jako ideální místo pro strávení vaší letní dovolené? Pak neváhejte a vydejte se s námi do této oblasti, která oplývá bohatou historií a zajímavým kulturním bohatstvím, které vás zajisté zaujme již na první pohled. Dovolená v Arménii je přímo rájem pro milovníky historie a výletů na zajímavá místa, pokud se k nim tedy řadíte, neváhejte a vydejte se zde s námi! Zájezdy do Arménie jsou pro vás k dispozici také ve formě all inclusive, která vám zajistí naprosto bezproblémový pobyt v této zemi.

Příroda Arménie

Do Arménie zasahuje horské pásmo Malého Kavkazu a vysokohorské pohoří Ararat, kde se také nachází oficiální nejvyšší hora Arménie Aragac. Arméni však považují biblickou horu Ararat, kterou mají ve státním symbolu, a která leží pouze kilometr od hranic v muslimském turecku, za svoji vlastní, protože ji po tisíciletí obývali právě oni. Kvůli suchému létu zde převládají polopouštní a stepní vegetace, řídké lesy pokrývají pouze sedminu území. Kvůli hornaté krajině je vytváření zemědělských oblastí obtížné.