Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Argentina

Nalezeno 9 výsledků

Lokality země Argentina

Argentina dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Argentina. Jihoamerická Argentina, to jsou Andy, pampy, Patagonie, záruka překrásné dovolené s vůní exotických dálek. Nádherná příroda s horami, členitým pobřežím i zelení oplývajícími nížinami se zde snoubí s moderními velkoměsty i romantickými vesničkami skrytými před ruchem uspěchaného moderního světa. Vydejte se za krásami Argentiny a proměňte svou dovolenou v nevšední zážitek plný dobrodružství, zábavy a skvělého odpočinku. Na dovolené v Argentině objevte nové kultury, poznejte temperament místních obyvatel, obdivujte památky z předkolumbovské doby a překrásnou přírodu Argentiny.

S pobytovými a zejména poznávacími zájezdy do Argentiny si užijete plnými doušky oslnivou krásu Argentiny a prožijete opravdu nezapomenutelnou dovolenou v Argentině v jednom z nejkrásnějších míst Jižní Ameriky! Součástí našich zájezdů do Argentiny je nejen letecká přeprava a ubytování, ale také možnost stravy a u poznávacích zájezdů také doprovod profesionálního, česky mluvícího průvodce, který na dovolené v Argentině opravdu přijde vhod.

Dovolená v Argentině

Láká vás poznat krásu a temperament Jižní Ameriky? Pak se vydejte prožít svou dovolenou do krásné slunné Argentiny! Navštívíte nejkrásnější města této země, užijete si bohatý noční život měst, poznáte historické památky a čekají vás argentinské velehory Andy! Argentina je opravdu překrásnou zemí oplývající množstvím přírodních krás, jenž se snoubí s osobitou kulturou Jižní Ameriky a temperamentem místních obyvatel. Toužíte-li po nevšední dovolené s vůní dálek, pak je Argentina tím pravým místem, kam byste měli vyrazit!

Zájezdy do Argentiny

Naše cestovní agentura již několik let spolupracuje s mnoha renomovanými českými cestovními kancelářemi a sestavuje pro vás nabídku těch nejlepších zájezdů do Argentiny, které jsou zárukou vaší jedinečné dovolené! V naší nabídce naleznete jak pobytové, tak zejména poznávací zájezdy do Argentiny, s nimiž poznáte na vlastní oči podmanivou krásu argentinské přírody s vysokými horami a rozsáhlými nížinami i lesk zdejších velkoměst. Navštívíte na zájezdech po Argentině místa jako je Buenos Aires, které je nejkrásnějším městem Jižní Ameriky, Sacramento či Montevideo, vydáte se na výlet do pampy či do Patagonie za koloniemi tučňáků a na mnoho dalších nádherných míst Argentiny!

Letoviska a pláže Argentiny

Argentina skýtá nejen bohaté kulturní dědictví, ale také překrásné pobřeží s nádhernými širokými plážemi skýtajícími ideální podmínky pro windsurfing, vodní lyžování i potápění. Na dovolené v Argentině v okolí pláží naleznete množství nejrůznějších hotelových komplexů, které skýtají opravdu komfortní ubytování a nejrůznější služby, jako jsou například fitness či wellness centra, fakultativní výlety do okolí a mnoho dalších služeb, které jistě příjemně zpestří váš pobyt zde. Mezi známá a oblíbená místa pro zájezdy do Argentiny patří například Buenos Aires, Bariloche, El Calafate, Puerto Madryn a mnoho dalších, v nichž poznáte krásu pobřeží i vnitrozemí Argentiny.