Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Tabarka

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Tabarka dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Tabarka Tunisko all inclusive. Dovolená na nejkrásnějších plážích Tuniska? To je dovolená all inclusive v letovisku Tabarka! Průzračné moře skrývající ve svých hlubinách bohatý podmořský život a nádherné korálové útesy se zde snoubí s malebným pobřežím lemovaným bujnou vegetací a písečnými plážemi, které jsou ideálním místem pro sport i lenošení ve stínu slunečníků. Užijte si v Tabarce jedinečnou dovolenou plnou nevšedních krás, skvělé zábavy, kultury i sportu a poznejte nejkrásnější zákoutí letoviska Tabarka, které je jedním z nejoblíbenějších letovisek Tuniska. Znáte oblíbenější zájezdy do Tuniska?

Dovolená Tabarka

Co můžete od dovolené all inclusive v Tabarce očekávat? Vyberte si z naší nabídky zájezdů do Tabarky a již zanedlouho si budete užívat plnými doušky sluneční paprsky a kouzelnou atmosféru tuniského pobřeží! Prožijte s námi dovolenou v letovisku Tabarka a užijte si adrenalin windsurfingu, jedinečné zážitky při potápění nebo šnorchlování, procházky malebným městem či výlety za památkami okolních přístavů.

Zájezdy Tabarka Tunisko all inclusive. Toužíte poznat nejkrásnější letoviska Tuniska a prožít nezapomenutelnou dovolenou v moře? Pak se vydejte na dovolenou na zájezdy do Tabarky, které je poměrně mladým a velmi oblíbeným letoviskem tuniského pobřeží! Čekají zde na vás pláže s jemným pískem, malebná příroda, komfortní ubytování a golfová hřiště, ale také možnost výletních plaveb po moři či fakultativní výlety do okolních měst a letovisek. Tabarka je jedinečným místem, které ocení jak milovníci zábavy a sportu, tak vyznavači umění a architektury, které jistě okouzlí Janovská pevnost ze 16.stol., jenž bývala útočištěm pirátů.

Zájezdy do letoviska Tabarka

Láká vás prožít dovolenou na zájezdech na plážích letoviska Tabarka? Pak neváhejte a objednejte si právě teď z pohodlí vašeho domova zájezdy do Tabarky, který je vaší vstupenkou do zcela nového světa plného krás a kultury Tuniska. Zájezdy do letoviska Tabarka v sobě zahrnují nejen leteckou přepravu a komfortní ubytování na pobřeží, ale také možnost zajištění stravy a některé z hotelových služeb, jako je například vstup do hotelového bazénu.  Ke svým zájezdům si můžete samozřejmě přikoupit také nejrůznější fakultativní výlety, ať už se jedná výletní plavby lodí či výlet do okolních měst. Chcete za zájezd do Tabarky ušetřit? Vybírejte mezi Last minute Tunisko!

Poznejte krásy letoviska Tabarka

Tabarka, jedno z nejoblíbenějších letovisek Tunisu rozkládající se na severozápadním pobřeží, je jedinečným lázeňským městem, které vás na první pohled zcela okouzlí svou nádhernou přírodou, krásnými stavbami i příjemnou prázdninovou atmosférou. Letovisko je lemováno hornatou krajinou, pobřežím s krásnými písečnými plážemi a nádhernými korálovými útesy, které činí z potápění v okolí letoviska Tabarka jedinečný zážitek, ale naleznete zde také četné skály, kde si přijdou na své milovníci horolezectví i golfová hřiště pro milovníky golfu. Hurá na zájezdy do Tabarky.