Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Gammarth

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Gammarth

Gammarth dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Gammarth Tunisko all inclusive. Láká vás dovolená plná slunce, kultury a přírodních krás Tuniska? Pak se vydejte na dovolenou do kouzelného letoviska Gammarth, které skýtá snad vše, co si jen od dovolené u moře lze přát! Široké písečné pláže, azurové moře, ideální podmínky pro potápění, windsurfing i lenošení na pláží, ale také možnost fakultativních výletů do okolí či výletní plavby lodí, to vše najdete v letovisku Gammarth, které jen čeká na vaši návštěvu! Vydejte se s námi za sluncem a poznejte krásy severního pobřeží Tuniska, jenž skýtá opravu velké množství rozmanitých kulturních i přírodních krás!

Dovolená v Gammarthu

Dovolená se zájezdy all inclusive v Gammarth v Tunisku je vždy jedinečným zážitkem. Užijte si ji také vy v jednom z jeho nejkrásnějších letovisek Gammarthu a dopřejte si jedinečný odpočinek, zábavu i krásné výlety do okolních měst, jako je hlavní město Tunis, Kathágo či Sidi Bou Said, kde můžete spatřit tradiční architekturu i osobitou kulturu přímořských měst Tuniska.

Zájezdy Gammarth Tunisko all inclusive. Toužíte po krásné dovolené v Tunisku? Máte rádi luxus, písečné pláže a bělostné stavby lemující pobřeží? Pak je tím pravým místem pro vaši dovolenou a zájezdy letovisko Gammarth, které je perlou severního pobřeží Tuniska! Letovisko Gammarth, to nejsou jen krásné písečné pláže, ale také komfortní ubytování, bohatý kulturní život a malebné okolí, které stojí zato prozkoumat. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou plnou skvělého odpočinku, nových kultur i sportu a poznejte nevšední krásy severního Tuniska. S našimi zájezdy do Gammarthu jej máte na dosah ruky!

Zájezdy do letoviska Gammarth

Proč letět na zájezdy do Gammarthu? Tunisko, kouzelná země lákající již odedávna cestovatelé svou vůní exotických dálek a plážemi zalitými sluncem, je místem, kde se probudí všechny vaše smysly a před očima se vám rozevře zcela nový svět! Vydejte se s našimi zájezdy do letoviska Gammart a užijte si plnými doušky podmanivou krásu Tuniska! Komfortní turistické zázemí, nádherné pláže, ideální podmínky pro sport, plachtění či turistiku, to vše a mnohem více na vás čeká v letovisku Gammarth, které je jedním z nejkrásnějších míst severního Tuniska. Více levných zájezdů najdete v Last minute zájezdy Tunisko.

Poznejte krásy letoviska Gammarth

Gammarth, rozmanitá plážová oblast rozkládající se na severu Tuniska nedaleko hlavního města, je turisticky velmi oblíbenou lokalitou této země. Díky výhodné poloze se můžete rychle a pohodlně dostat s fakultativními výlety do hlavního města Tunisu, nebo navštívit města jako je Karthágo či Sidi Bou Said. Letovisko Gammarth lemují dvě nádherné písečné pláže oddělené skalnatým mysem, které skýtají ideální podmínky pro potápění, výletní plavby i windsurfing. Užijete si zde ale také ničím nerušené lenošení ve stínu slunečníku, plážový volejbal či romantické procházky po pobřeží.