Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Pattaya

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Pattaya

Pattaya dovolená a zájezdy 2022

Dovolená zájezdy Pattaya Thajsko. Pattaya, jedno z nejkrásnějších thajských letovisek, láká ročně miliony turistů ze všech koutů světa. Rozkládá se na jihu země při pobřeží Thajského zálivu a svým návštěvníkům skýtá nepřeberné množství možností, jak zde prožít svou dovolenou. Dovolená v Pattayi vám nabízí odpočinek i adrenalin, nekonečné písečné pláže pro plážové lenošení i nádherné moře pro potápění a vodní sporty, ale také mnoho tipů na nejrůznější exotické výlety do okolí.

Dovolená v Pattayi

Objednejte si letecký last minute zájezd do Pattayi a prožijte exotickou dovolenou na tropickém pobřeží Thajska. Využijte bohatých a kvalitních služeb, které Pattaya i ubytovací zařízení nabízejí. Aby byla vaše dovolená v Pattayi podle vašich představ, můžete si vybrat z velkého množství zájezdů s různým typem ubytování a stravy. Na výběr máte bungalovy, hotbly, apartmány, pobyty se stravou, bez stravy nebo pobyty a zájezdy do Pattaye all inclusive. Pattaya, jedno z nejoblíbenějších letovisek Thajska, se nachází na jihu této země při pobřeží Thajského zálivu. Pataya skýtá svým návštěvníkům nepřeberné množství možností, jak se dá prožít kvalitně dovolená. Můžete si užít odpočinek i vodní radovánky na nekonečných plážích, vyjížďky do malebného okolí, tropickou přírodu, bohatý noční život i velké množství nejrůznějších výletů. Na své si zde přijde opravdu každý. Pattaya je krásným místem pro vaši letní dovolenou strávenou v tropickém ráji Thajského království.

Zájezdy Pattaya

Jelikož je Pattaya velice oblíbeným thajským letoviskem, máme pro vás připravené letecké zájezdy do Pattayi, které v sobě zahrnují letenku, ubytování, stravu a bohaté hotelové služby. Můžete si vybrat mezi zájezdy s pobyty se snídaní, polopenzí, stravou all inclusive nebo zájezdy bez stravy. Ubytování zajišťují hotely a luxusní bungalovy s kvalitní nabídkou služeb nacházející se v bezprostřední blízkosti pláží. Součástí většiny hotelových komplexů jsou plavecké bazény, tenisové kurty, fitness centra, restaurace a pobřežní promenády. Nekonečné pláže a čisté moře Pattaye vybízejí nejen k odpočinku ve stínu slunečníku a koupání, ale také adrenalin vodních sportů. Můžete zde vyzkoušet vodní lyžování, windsurfing, surfing i potápění, které je v Pattayi, díky bohatému podmořskému životu, jedinečným zážitkem. Pro začátečníky jsou připraveny kurzy potápění s profesionálními instruktory.

Krásy okolí Pattayi

Pattaya skýtá nejen krásné písečné pláže, ale také bohatou nabídku výletů do okolí, kde uvidíte klid buddhistických chrámů, malebné thajské vesnice i pestrou přírodu Thajska. Můžete se vydat na krokodýlí farmu, do sloní vesnice nebo korálový ostrov Koh Larn pyšnící se nádhernými plážemi a ideálními podmínkami pro potápění. Milovníci šnorchlování by se měli vydat do Koh Sametu. Je pro vás připraven také celodenní výlet do Bangkoku, kde uvidíte řadu nádherných památek. Mezi nejznámější patří královský palác, chrám Wat Traimit se zlatou sochou Buddhy, komplex Wat Po a chrám Wat Arun. Můžete se také vydat na výlet k řece Kwai či do Nong Nooch Village.