Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ibiza

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Ibiza dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Ibiza Španělsko all inclusive. Ibiza neboli španělský bílý ostrov lásky, se rozkládá v západní části Středozemního moře a každoročně láká turisty z celého světa svými nádhernými plážemi, bohatým nočním životem i krásnou přírodou snoubící se s poklidnou atmosférou, která vás zcela okouzlí. Vyberte si pro svou dovolenou letecké pobytové zájezdy na Ibizu. Jsou pro vás připraveny pobyty s ubytováním v hotelu nebo apartmánu, které poskytují kvalitní komfort služeb včetně možnosti snídaní, polopenze i stravy all inclusive, nebo si vyberte rodinný zájezd s pobytem pro děti zdarma.

Dovolená na Ibize

Na dovolené na Ibize spatříte romantické zálivy s krásnými plážemi, skalnaté útesy i otevřené pláže, moře s ideálními podmínkami pro vodní lyžování, surfing, windsurfing i potápění, které je zde, díky bohatému podmořskému životu, opravdovým zážitkem. Užijete si na dovolené na Ibize také turistiku a procházky malebným okolím i bohatý noční život v četných tanečních klubech a diskotékách Ibizy známých po celém světě. Využijte naše zájezdy na Ibizu s all inclusive.

Zájezdy Ibiza Španělsko all inclusive. Ibiza, také nazývaná španělský bílý ostrov lásky, je třetím největším ostrovem Baleárského souostroví a rozkládá se v západní části Středozemního moře. Svým návštěvníkům Ibiza nabízí krásné pobřeží s bílými písečnými plážemi, skalnatými útesy a romantickými zálivy, ale také malebnou krajinu s vesničkami, v nichž jakoby se zastavil čas. Místní obyvatelé žijí výhradně z cestovního ruchu, ale také zemědělství, o čemž svědčí četné vinice rozkládající se po celém ostrově. Ibiza je opravdu kouzelným místem, přímo stvořeným pro letní dovolenou ve Španělsku. Užijete si na zájezdech na Ibize vodní radovánky na pobřeží, bohatý noční život ve městech i krásnou krajinu, která láká k procházkám i turistickým výšlapům.

Zájezdy na Ibizu

Jaké jsou zájezdy na Ibizu? Abyste mohli poznat krásy, které Ibiza nabízí, připravila naše cestovní kancelář pro vás letecké pobytové zájezdy na Ibizu, do oblíbených letovisek tohoto španělského ostrova. Ubytování na zájezdech na Ibize zajišťují hotely a apartmány nacházející se v bezprostřední blízkosti pláží, na kterých najdete bohatou nabídku plážových služeb, barů a restaurací. Jistě oceníte vysoký komfort služeb, který standardně místní hotely poskytují, především zájezdy na Ibizu se stravou all inclusive, které vám zajistí vytoužený odpočinek na krásných plážích, výlety do okolí i nejrůznější vodní sporty jako je surfing, windsurfing nebo potápění, které je v okolí Ibizy jedinečným zážitkem. Můžete si zde objednat kurzy potápění pro začátečníky i ponory pro zkušené potápěče. Levné zájezdy na Ibizu najdete mezi last minute zájezdy do Španělska.

Kam na výlet na Ibize?

Ibiza skýtá nejen krásné písečné pláže zalité sluncem, ale také řadu okouzlujících památek a města pulzující bohatým nočním životem. Můžete se vydat na výlet do centra Ibizy Eivissy, v níž se nachází středověká pevnost tyčící se nad mořem a zachovalé historické jádro města s původními budovami. Pokud toužíte po křišťálově čisté vodě a nádherných plážích, vydejte se na ostrůvek Formentera nacházející se nedaleko Ibizy. Milovníci nočního života jistě ocení bohatou nabídku tanečních klubů a diskoték, které jsou proslulé po celém světě.