Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat
1 2 3 4 5 6 7 8 10 Další

Costa del Sol dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Costa del Sol Španělsko all inclusive. Jedinečné Costa del Sol, neboli Sluneční pobřeží, je krásnou částí Španělska, která každoročně láká k dovolené velké množství turistů z nejrůznějších koutů světa. Costa del Sol skýtá nádherná historická města, kouzelné pláže s ideálními podmínkami pro potápění, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších vodních radovánek, ale užijete si zde také bohatý noční život, nákupy i možnost výletů do malebného okolí. Dovolená na Costa del Sol je skvělou volbou pro turisty každého věku.

Dovolená na Costa del Sol

Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku pobytových zájezdů, s nimiž navštívíte letoviska, jako je Benalmádena, Malaga, Fuengirola či Marbella a prožijete zde krásnou dovolenou plnou slunce a nových zážitků. Zájezdy v sobě zahrnují leteckou přepravu, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost all inclusive pobytu, polopenze i snídaní. Objednejte si zájezdy na Costa del Sol a prožijte krásnou dovolenou ve Španělsku. Super dovolená Costa del Sol Španělsko se zájezdy all inclusive.

Zájezdy Costa del Sol Španělsko all inclusive. Costa del Sol, neboli Sluneční pobřeží, je krásnou částí Andalusie. Španělsko a především Costa del Sol vás přivítá písečnými plážemi, čistým mořem, sluncem prozářenými dny, historickými městy, historickými památkami i oblíbenými turistickými letovisky. Užijete si zde koupání, potápění, plážové aktivity, nákupy, bohatý noční život i výlety. Zájezdy na Costa del Sol jsou opravdu pro každého.

Zájezdy Costa del Sol

Na stránkách naší cestovní agentury naleznete bohatou nabídku pobytových zájezdů na Costa del Sol, s nimiž poznáte jedinečnou krásu letovisek na Costa del Sol! Na zájezdy na Costa del Sol se můžete vydat letecky z Prahy, Brna i Ostravy, k ubytování jsou pro vás připraveny luxusní hotely a apartmány. Při vyplňování objednávky vašeho zájezdu na Costa del Sol si sami zvolíte, zda máte zájem o pobyt all inclusive, polopenzi snídaně či pobyt bez zajištění stravy. Apartmány i hotely skýtají svým klientům komfortní ubytování na malebném pobřeží s pohodlným přístupem na pláže. Hotelové komplexy navíc nabízejí nejrůznější služby, jako je možnost využití plaveckých i dětských bazénů, tenisových kurtů, restaurací, barů, klubů a mnoha dalších služeb, které jistě zpříjemní váš pobyt na Costa del Sol.

Letoviska a pláže Costa del Sol

Costa del Sol rozkládající se při pobřeží Středozemního moře v délce 300 km nabízí četná letoviska, turistická střediska s luxusními hotely, hotelovými komplexy, apartmány, penziony, v nichž si užijete skvělou dovolenou plnou odpočinku, zábavy a vodních radovánek! Centrem celé oblasti je historické město Málaga, které jistě rádi na výletě navštívíte. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Costa del Sol a navštivte letoviska, jako je Benalmádena, La Cala, Fuengirola, Marbella, Mijas či Torremolinos, ve kterých turisté nacházejí tradičně kvalitní turistické služby.