Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Skopelos

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Skopelos

Skopelos dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Skopelos. Malebný ostrov Skopelos, to je oáza klidu rozkládající se v Egejském moři a lákající prožít jedinečnou letní dovolenou na místních plážích! Na Skopelosu jakoby neexistovaly starosti a stres všedních dní zmizí v nenávratnu. Jediné co zde poznáte, je skvělý odpočinek na širokých plážích s jemným pískem, adrenalin a vzrušení vodních sportů, romantické plavby lodí na okolní ostrovy i fakultativní výlety do vnitrozemí ostrova.

Dovolená na Skopelosu

Na své dovolené na Skopelosu navštívíte krásná letoviska, jako je hlavní město Skopelos, Limnonari Beach, Agnontas a mnoho dalších a užijte si jedinečnou atmosféru nádherného ostrova! Objednejte si se zájezdy na Skopelos právě teď a již zanedlouho si budete užívat ničím nerušenou dovolenou plnou relaxace, sportu, řecké mytologie a skvělé zábavy! Věříme, že budete se zájezdy do Řecka plně spokojeni a přejeme, aby vaše dovolená na Skopelosu proběhla dle vašich představ.

Láká vás klidná dovolená na malebném ostrově, který je prostoupen pohostinností a šarmem místních obyvatel? Pak se vydejte na zájezdy na krásný řecký ostrov Skopelos, jenž učaroval velkému množství turistů i filmovým producentům, kteří zde natočili film Mamma Mia! Ostrov je opravdu nádherným místem, jež svým návštěvníkům skýtá dlouhé písečné pláže s průzračně čistým mořem, poklidnou atmosféru i velké množství památek, které byste si při návštěvě ostrova rozhodně neměli nechat ujít.

Zájezdy na Skopelos

Zájezdy Skopelos Řecko all inclusive. Proč letět na zájezdy na Skopelos? Díky tomu, že je ostrov Skopelos mnohem méně turisticky vytížen než jiné řecké ostrovy, užijete si zde krásnou dovolenou v příjemném klidu a soukromí. Pokud vás tento malebný ostrov zaujal, pak neváhejte a vydejte se poznat jeho omamnou krásu na vlastní oči. Naše cestovní agentura pro vás připravila širokou nabídku pobytových zájezdů na Skopelos, s nimiž navštívíte nejkrásnější letoviska ostrova Skopelos, které skýtají luxusní hotely i rodinné penziony, možnost stravy all inclusive, bohatý kulturní program a samozřejmě také nabídku fakultativních výletů na okolní ostrovy i do vnitrozemí. Letecké zájezdy na Skopelos patří k těm nejkrásnějším zájezdům do Řecka.

Malebná letoviska a krásné pláže Skopelosu

Ostrov Skopelos je perlou Egejského moře, která skýtá ideální podmínky pro krásnou letní dovolenou. Můžete si na zájezdech na Skopelos užít adrenalin a skvělé zážitky při potápění a šnorchlování, vodním lyžování i windsurfingu, romantické procházky klidnými zálivy i malebnými historickými městy, fakultativní výlety i noční život v rušných turistických centrech. Mezi nejoblíbenější letoviska ostrova patří hlavní město Skopelos, Agnontas, Limnonari Beach, Panormos a Glyfoneri, v nichž si užijete komfortní ubytování i bohatý kulturní program.