Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář


Uložit a hledat
1 2 3 Další

Skiathos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Skiathos Řecko all inclusive. Nádherná příroda, čisté pláže, bohatý kulturní život i malebná letoviska. Navštivte Skiathos, nádherný ostrov Řecka! Vaše dovolená na ostrově Skiathos bude plná odpočinku, zábavy a jedinečných zážitků. Vyzkoušejte potápění v čistých vodách Egejského moře, ale také jen odpočinek na sluncem zalitých plážích, procházky malebných okolím nebo se vydejte do romantických zátok Skiathosu, které skýtají ničím nerušené koupání.

Dovolená Skiathos

Naše cestovní agentura pro vás připravila bohatou nabídku leteckých zájezdů, s nimiž prožijete krásnou dovolenou na Skiathosu. Hotely i jiné ubytování na Skiathosu se nachází v bezprostřední blízkosti pláží a nabízející širokou škálu služeb. Pro svou pohodovou dovolenou využijte letecké zájezdy na Skiathos s pobytem all inclusive nebo využijte různých slev či zájezdů s pobytem pro děti zdarma. Dovolená Skiathos Řecko se zájezdy all inclusive za luxusní ceny.

Zájezdy na Skiathos

Zájezdy Skiathos Řecko all inclusive. Nádherný ostrov plný zeleně a krásných scenérií rozkládající se v bezprostřední blízkosti řecké pevniny, Skiathos. Na rozdíl od některých jiných letovisek Řecka je ostrov Skiathos čistý a upravený a svým návštěvníkům skýtá jedinečnou dovolenou plnou odpočinku a nezapomenutelných zážitků. Užijete si zde koupání i vodní sporty v azurově modrém Egejském moři, odpočinek na písečných plážích, ale také turistické výlety do krásného vnitrozemí ostrova.

Zájezdy na Skiathos je opravdu skvělým místem pro vaši letní dovolenou! Zájezdy na Skiathos pro vaši kouzelnou dovolenou! Pokud toužíte prožít svou dovolenou v kouzelné atmosféře ostrova Skiathos, jsou pro vás připraveny pobytové zájezdy na Skiathos do jeho nejkrásnějších letovisek. Součástí zájezdů na Skiathos je letecká přeprava na ostrov a zpět, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě možnost stravy. Zvolte si, zda máte zájem o zájezdy na Skiathos se stravou all inclusive, polopenzi nebo pobyt bez stravy. Hotely, hotelové komplexy i apartmány se nacházejí na pobřeží, což zajišťuje pohodlnou cestu na krásné sluncem zalité pláže a zpět. Svým návštěvníkům také nabízejí možnost navštívit plavecký bazén, wellness či fitness centrum, tenisové kurty, restaurace s wi-fi připojením a mnoho dalších služeb, které jistě zpříjemní váš pobyt na Skiathosu. Navštivte Řecko a objednejte si zájezdy na ostrov Skiathos!

Letoviska a pláže ostrova Skiathos

Skiathos láká turisty ze všech koutů světa nejen krásou své přírody, ale zejména pak nádhernými písečnými plážemi s rušnými letovisky, které zajišťují svým návštěvníkům veškerý komfort. Mezi nejznámější letoviska Skiathosu patří Aghia Paraskevi, Kukunaries, Megali Ammos, město Skiathos, Vromolimnos, pláž Lalaria a mnoho dalších. Užijete si zde krásné potápění v okolí útesů, plavání, windsurfing, vodní lyžování, ale také odpočinek ve stínu slunečníku. Můžete se také vydat na procházku po pobřežní promenádě, navštívit místní jeskyně nebo si užít klid romantických zátok.