Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář
Uložit a hledat

Paros dovolená a zájezdy 2023 / 2024

Dovolená a zájezdy Paros Řecko all inclusive. Ostrov Paros, to jsou široké písečné pláže, azurově modré moře, bohatý noční život i jedinečná architektura, která dokresluje kouzelný vzhled celého ostrova! Vydejte se prožít svou dovolenou na Parosu v Řecku na největším ostrově souostroví Kyklady, který je chloubou Egejského moře a velmi oblíbenou turistickou destinací skýtající nejen nádherné pláže, ale také komfortní turistické zázemí a příjemnou atmosféru, která je pro řecké ostrovy tak typická.

Dovolená na Parosu

Poznejte nevšední krásu Řecka a užijte si svou dovolenou na ostrově Paros plnými doušky! Čekají zde na vás krásné pláže s ideálními podmínkami pro sport i odpočinek, množství fakultativních výletů do okolí i výletních plaveb lodí.Vydejte se s našimi zájezdy na Paros a navštivte místa, jako je slavná Golden Beach, krásné letovisko Naousa, hlavní město Parikia a mnoho dalších krásných zákoutí tohoto ostrova. Dovolená na Parosu Řecko se zájezdy all inclusive za pár korun.

Máte rádi Řecko a rádi byste prožili svou letní dovolenou na některém z jeho ostrovů? Toužíte-li po místě, v němž se snoubí kulturní památky s nádhernou architekturou, širokými plážemi a malebnou přírodou, pak neváhejte a vydejte se prožít svou dovolenou na krásném ostrově Paros, který je perlou Egejského moře. Leťte na zájezdy na Paros! Paros, rodiště známého básníka Archilocha či malíře Polygnota, je kouzelným místem, které vám na první pohled učaruje nádhernými pobřežními scenériemi, v nichž se mísí unikátní architektura přístavních měst s nepopsatelnou krásou pláží lemovaných azurovým mořem. Vydejte se na ostrov Paros a prožijte nevšední dovolenou plnou sportu, kultury i odpočinku!

Zájezdy na ostrov Paros

Zájezdy Paros Řecko all inclusive.  Jaké zájezdy na Paros vybrat? Láká vás prožít letošní dovolenou na ostrově Paros? Pak jste na správném místě! Na těchto stránkách naleznete širokou nabídku nejrůznějších zájezdů na ostrov Paros, které jsou výběrem toho nejlepšího z nabídek mnoha renomovaných českých cestovních kanceláří. Vyberte si z naší nabídky a vydejte se s našimi zájezdy na ostrov Paros, který skýtá opravdu ideální podmíky pro letní dovolenou! Příjemné klima, kouzelná atmosféra, unikátní památky i malebná příroda skýtající vynikající podmínky pro sport i ničím nerušený odpočinek, to vše a mnohem víc na vás čeká na kouzelném ostrově Paros. Svou nevšední letní dovolenou máte nyní na dosah ruky, zvláště když využijete nabídky last minute zájezdů do Řecka.

Paros, perla Egejského moře

Paros, nádherný ostrov rozkládající se v souostroví Kyklady, je jedním z nejkrásnějších ostrovů Egejského moře a díky svému jedinečnému kouzlu a komfortnímu turistickému zázemí je také velmi oblíbeným turistickým letoviskem. Vydejte se s našimi zájezdy poznat jeho nejkrásnější zákoutí a prožijte báječnou dovolenou v letovisku Naousa, na proslulé Golden Beach či v okolí hlavního města Parikia, kde si užijete skvělou zábavu, ideální podmínky pro potápění i šnorchlování a také bohatý kulturní život.