Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Parga

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Parga dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Parga Řecko all inclusive. Krásné přístavní město Parga, oblíbené letovisko Řecka, je jedním z jeho nejkrásnějších míst. Turisty ze všech koutů světa láká dovolená v Parga členitým pobřežím s krásnými zátokami, písečnými i oblázkovými plážemi, čistým mořem a spoustou slunce, prostě ideálními podmínkami pro krásnou dovolenou. Užijete si zde nejrůznější vodní sporty, jako je potápění, windsurfing či vodní lyžování, ale také odpočinek ve stínu slunečníků nebo výletů.

Dovolená Parga

Vyberte si z naší bohaté nabídky leteckých zájezdů do Pargy, jsou pro vás připraveny kvalitní hotely a apartmány, pobyty all inclusive, pobyty se stravou i bez stravy. Dovolená v Parga je skvělou volbou pro turisty každého věku i pro rodiny s dětmi! Využijte pro svou dovolenou v Parze slevy, bonusy či pobyty pro děti zdarma!

Parga je jedno z nejoblíbenějších řeckých pevninských turistických letovisek, malebné městečko rozkládající se v severozápadním Řecku. Parga, to je členité pobřeží s krásnými plážemi, romantické zátoky, unikátní historické památky i rušný noční život.
Zájezdy Parga.

Zájezdy do Pargy

Zájezdy Parga Řecko all inclusive. Chcete se vydat na zájezdy do Pargy? Máme pro vás připraveny letecké zájezdy do Pargy v široké nabídce termínů. Zájezdy do Pargy v sobě zahrnují leteckou přepravu s odletem z Prahy, Ostravy i Brna, ubytování v hotelu nebo a apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Sami si při objednávání svého zájezdu do Pragy zvolíte, zda máte zájem o pobyt all inclusive, polopenzi nebo snídaně. Můžete také využít nejrůznější hotelové služby, jako je fitness či wellness centrum, plavecký bazén, tenisové kurty, restaurace a mnoho dalších.

Krásné pláže Pargy

Parga se pyšní nejen krásnou architekturou a kulturou, ale také řadou nádherných pláží. Přímo ve městě se nacházejí dvě menší pláže a jedna větší se rozkládá nedaleko. Valtos Beach je okouzlující písečná pláž jako stvořená pro vaši letní dovolenou. Na zájezdech na Pargu můžete vyzkoušet kurzy potápění, šnorchlování, windsurfing, ale také plážový volejbal nebo odpočinek a opalování v paprscích řeckého slunce.

Poznejte Pargu a okolí

Díky své poloze na pobřeží Jónského moře je Parga místem, kde se rozhodně nudit nebudete. Objednejte si na zájezdech na Pargu fakultativní výlety lodí na blízké ostrovy Paxos, Antipaxos, Panagia a Korfu nebo se vydejte na návštěvu historických památek Pargy. Výlet na Benátskou pevnost či svatyni Nekromanteion jistě stojí za to.