Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Naxos

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Naxos dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Naxos  Řecko all inclusive. Toužíte prožít krásnou a ničím nerušenou dovolenou v Řecku? Pak je pro vás tím pravým místem malebný ostrov Naxos! Naleznete zde široké písečné pláže s romantickými zálivy, krásná historická města i komfortní letoviska a nejrůznější sportovní i zábavní centra včetně aqvaparků. Vaše dovolená na ostrově Naxos bude plná slunce, vodních radovánek i bohatého nočního života, ale také klidného odpočinku a relaxace.

Dovolená na Naxosu

Pokud vás krásný ostrov Naxos zaujal a toužíte zde prožít svou letní dovolenou na Naxosu, je pro vás připravena bohatá nabídky leteckých zájezdů, s nimiž navštívíte letoviska, jako je Agios Georgios, Plaka a mnoho dalších. Prohlédněte si zájezdy na Naxos, jejichž součástí  je letecká přeprava s odlety z Prahy, ubytování v hotelu nebo rodinných apartmánech a také možnost zajištění zájezdů se stravou all inclusive, polopenze i snídaní. Dovolená na Naxosu Řecko se zájezdy all inclusive se vyplatí.

Toužíte poznat jedinečnou krásu Řecka a nemáte rádi přeplněné pláže plné turistů? Pak je pro vás tím pravým místem malebný ostrov Naxos! Užijete si na zájezdech na Naxos nejrůznější vodní sporty, romantické procházky klidnými zátokami, turistiku i zábavu a noční život v komfortních letoviscích! Naxos je skvělým místem pro rodiny s malými dětmi, mladé cestovatele i seniory, kteří si zde užijí krásnou a ničím nerušenou dovolenou.

Zájezdy na Naxos

Zájezdy Naxos Řecko all inclusive. Zájezdy na Naxos jsou tím pravým pro vás. Toužíte- li prožít svou letní dovolenou v tomto ráji Středozemního moře, na stránkách naší cestovní agentury naleznete širokou nabídku leteckých zájezdů na Naxos, s nimiž prožijete krásnou dovolenou plnou odpočinku, slunce a nových zážitků! Zájezdy na Naxos v sobě zahrnují letenky s odlety z Prahy, ubytování v rodinných apartmánech či hotelích a také možnost stravy. Je na vás, zda zvolíte zájezdy na Naxos se stravou all inclusive, polopenzi, snídaně či pobyt bez stravy. Věříme, že budete s naší nabídkou plně spokojeni a užijete si na ostrově Naxos skvělou letní dovolenou!

Letoviska a pláže ostrova Naxos

Naxos, malebný řecký ostrov rozkládající se v souostroví Kyklady, je velkým lákadlem pro turisty hledající aktivní a ničím nerušenou dovolenou. Naxos skýtá krásná letoviska, jako je Agios Georgios, Agios Prokopios, Plaka a mnoho dalších, v nichž si užijete bohatý noční život, adrenalin vodních sportů i klidný odpočinek v romantických zátokách. Pokud se vydáte na zájezdy na Naxos, užijete si nejen komfort pobřežních letovisek a vodní radovánky na plážích, ale také výlety do měst s krásnými památkami, galeriemi i muzei, která jistě stojí za vidění. Můžete se také vydat na výlet lodí nebo vyzkoušet jízdu na mořských kajacích.