Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat
1 2 3 Další

Mykonos dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Mykonos Řecko all inclusive. Nevšední letní dovolená v Egejském moři plná unikátní kultury a překrásné přírody s dlouhými plážemi a azurovým mořem? To je dovolená na Mykonosu! Mykonos je ideálním místem, pokud toužíte poznat řeckou kulturu, část její historie a zároveň se toužíte bavit a užít si turistiku či adrenalin vodních sportů na kouzelných plážích linoucích se podél celého pobřeží. Se zájezdy do Řecka můžete i vy na vlastní oči poznat podmanivou krásu řeckých ostrovů a užít si nezapomenutelnou letní dovolenou na Mykonos plnou odpočinku, zábavy i poznání nových kultur.

Dovolená na Mykonosu

Vyberte si zájezdy na ostrov Mykonos do Řecka a již zanedlouho budete procházet křivolakými uličkami hlavního města, budete si užívat jeho jedinečnou atmosféru a čas bude najednou plynout svým vlastním tempem. Letní dovolená na ostrově Mykonos, to je letní dovolená v ráji, v němž všechny starosti všedních dní zmizí v nenávratnu. Dovolená Mykonos Řecko se zájezdy all inclusive za jedinečné ceny.

Krásný Mykonos, jeden z turisticky nejoblíbenějších ostrovů Egejského moře, je ideálním místem pro vaši letní dovolenou. Poznejte kulturu Řecka a zároveň si užijte jedinečnou atmosféru středomořského ostrovy s rušným nočním životem, unikátní architekturou i překrásným členitým pobřežím s širokými plážemi. Mykonos vás na první pohled uchvátí nejen krásou své přírody, ale také tradiční architekturou, které dominují bílé domky, křivolaké uličky a větrné mlýny rozseté po celém ostrově.

Zájezdy na Mykonos

Zájezdy Mykonos Řecko all inclusive. Jaké zájezdy na Mykonos vybrat? Toužíte-li poznat jedinečné kouzlo tohoto ostrova a užít si plnými doušky řeckou pohostinnost a jedinečný temperament místních obyvatel, pak je pro vás ostrov Mykonos jako stvořený! S naší cestovní agenturou si můžete rychle a jednoduše vybrat z bohaté nabídky zájezdů na Mykonos, které tvoří výběr toho nejlepšího z nabídek různých českých renomovaných cestovních kanceláří. Zájezdy na Mykonos v sobě zahrnují leteckou přepravu s odlety z Prahy, komfortní ubytování v hotelu či rodinném apartmánu a samozřejmě také nejrůznější hotelové služby včetně možnosti stravy all inclusive, polopenze nebo snídaní. Vydejte se na zájezd za krásami ostrova Mykonos a prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou plnou odpočinku a řeckého slunce!

Poznejte hlavní město Mykonosu

Kouzelný ostrov Mykonos, rozkládající se v srdci Egejského moře, je hojně navštěvovaným místem, jenž láká turisty svými krásnými městy s unikátní architekturou, dlážděnými uličkami, drobnými tavernami i jedinečnými památkami, které jsou připomínkou bohaté rušné historie ostrova. Toužíte-li poznat centrum dění celého ostrova, pak navštivte hlavní město Chora, které je nejoblíbenějším letoviskem ostrova díky své kráse, v níž se snoubí historie s moderní současností. Najdete zde nejen kulturní památky, jako je známá čtvrť Malé Benátky, ale také zábavu v nočních klubech či vodní radovánky na pobřeží, které skýtá nádherné pláže s azurovým mořem, tak krásným, až se tají dech. Více zájezdů za poznáním najdete v kategorii poznávací zájezdy Řecko.

Oblíbená letoviska a výlet na ostrov Delos

Z dalších letovisek, které stojí zato na zájezdech na Mykonos navštívit, například Megali Amos, Myconos Town či pláže Platys Yialos, Psarou Brach, Panormos nebo Platys Gialos. Ostrov Mykonos skýtá kromě členitého pobřeží a jedinečných památek také velké množství fakultativních výletů. Mezi nejoblíbenější patří bezesporu výlet na ostrov Delos, který skýtá okouzlující přírodu a archeologické naleziště v místě, kde kdysi stávalo přístavní město.