Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Lesbos

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Lesbos

Lesbos dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená a zájezdy Lesbos Řecko all inclusive. Léto na ostrově Lesbos, třetí největší ostrov Řecka, je oblíbeným cílem turistů z nejrůznějších koutů světa. Vydejte se i vy poznat jedinečnou krásu a prožijte nezapomenutelnou letní dovolenou na Lesbosu plnou slunce, vodních radovánek, odpočinku i rušného nočního života! Ostrov Lesbos má co nabídnout turistům každého věku i rodinám s malými dětmi, které jistě ocení množství zábavních parků a krásných výletů.

Dovolená na Lesbosu

Vyberte si z naší bohaté nabídky pobytových zájezdů, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek ostrova Lesbos, jako je Agios Isidoros, Anaxos, Eftalou, Molyvos nebo například Skala Kalloni. Zájezdy na Lesbos v sobě zahrnují leteckou přepravu s odlety z Prahy a Brna, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost dovolené na Lesbosu all inclusive zájezdů, polopenze, snídaní i pobytu bez stravy. Věříme, že budete s naší nabídkou spokojeni a prožijete skvělou dovolenou na ostrově Lesbos.

Zájezdy Lesbos Řecko all inclusive. Lesbos, kouzelný řecký ostrov, láká každoročně turisty ze všech koutů světa, aby zde prožili svou letní dovolenou. Nechte se i vy okouzlit jeho nádhernými písečnými plážemi zalitými sluncem, bohatým kulturním životem, spoustou zábavy a nádhernou přírodou, která skýtá ideální podmínky pro turistiku i nejrůznější výlety. Lesbos je skvělým místem pro každého. Ať už na zájezdě na Lesbos hledáte rušná letoviska, romantické zátoky či krásné památky, je pro vás tím pravým místem ostrov Lesbos!

Zájezdy na Lesbos

Co vám zájezdy na Lesbos přinesou? Na stránkách našeho srovnávače zájezdů naleznete bohatou nabídku pobytových zájezdů na Lesbos, s nimiž se vydáte na nejkrásnější místa ostrova Lesbos. Zájezdy na Lesbos v sobě zahrnují leteckou přepravu s odlety z Prahy i Brna, ubytování v hotelu či apartmánu a samozřejmě také možnost zajištění stravy. Zvolte si, zda máte zájem o zájezdy na Lesbos se stravou all inclusive, polopenzí, snídaněmi či o pobyt bez zajištění stravy. Hotely nabízejí svým klientům možnost využití nejrůznějších služeb, které jistě zpříjemní váš pobyt na ostrově. Jedná se na příklad o fitness či wellness centra, plavecké i dětské bazény, restaurace, bary a mnoho dalšího. Věříme, že budete s naší nabídkou zájezdů plně spokojeni a prožijete krásnou letní dovolenou!

Skvělá letoviska a krásné pláže ostrova Lesbos

Lesbos, třetí největší ostrov Řecka rozkládající se v Egejském moři, skýtá svým návštěvníkům nekonečné pláže s jemným pískem, četná letoviska s kvalitním turistickým zázemím i nádherné památky. Vyberte si z naší nabídky zájezdů na Lesbos a vyjdete se na místa, jako je Agios Isidoros, Anaxos, Eftalou, Molyvos, Petra, Skala Kalloni či Tavari, která skýtají ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, windsurfing, vodní lyžování a mnoho dalších vodních radovánek, ale také romantické zátoky, kde si užijete ničím nerušený odpočinek.