Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Karpathos

Nalezeno 7 výsledků

Karpathos dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Karpathos Řecko all inclusive. Stále váháte, kde prožít svou letní dovolenou? Láká vás krásná příroda řeckých ostrovů, průzračné moře a nekonečné pláže s komfortními letovisky? Pak je tím pravým místem pro vaši letní dovolenou ostrov Karpathos, který patří k nejkrásnějším ostrovům Řecka. Karpatos skýtá nejen kouzelné písečné pláže zalité sluncem, ale také krásná města, letoviska pulzující nočním životem i romantické zátoky.

Dovolená na Karpathosu

Jestliže vás nádherný ostrov Karpathos zaujal, vyberte si zájezdy na Karpathos a dovolená na bělostných plážích je vaše! Součástí vaší dovolené je letecká přeprava s odlety z Prahy, ubytování v hotelích i rodinných apartmánech a samozřejmě také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze nebo snídaní. Věříme, že budete s naší nabídkou zájezdů all inclusive spokojeni a prožijete krásnou letní dovolenou na Karpatosu.

Zájezdy Řecko all inclusive. Karpathos, jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, je kouzelným místem, v němž se snoubí rozmanitá příroda s krásnými písečnými plážemi i letovisky lemujícími pobřeží ostrova. Každoročně přivítá Karpatos na zájezdech velké množství turistů z nejrůznějších koutů světa, kteří sem přijíždějí prožít letní dovolenou plnou slunce, odpočinku, sportu i zábavy. Vydejte se také vy poznat jedinečnou krásu tohoto řeckého ostrova!

Zájezdy na Karpathos

Stále váháte kde prožít svou letní dovolenou? Pak neváhejte a vydejte se na zájezdy na krásné pláže ostrova Karpathos! Na stránkách naší cestovní agentury naleznete pobytové zájezdy na Karpathos, s nimiž se vydáte do nejkrásnějších letovisek. Součástí těchto zájezdů je letecká přeprava s odlety z Prahy, ubytování v komfortních hotelích či rodinných apartmánech a samozřejmě také možnost zajištění stravy all inclusive, polopenze i snídaní. Hotely i apartmány se nacházejí na krásném pobřeží Karpathosu v blízkosti pláží a svým klientům poskytují komfortní ubytování i nejrůznější služby, jako je možnost využití plaveckých bazénů, fitness center, výborných restaurací i malebných kaváren, které jistě zpříjemní váš pobyt na ostrově. Ušetřete za dovolenou s Last minute zájezdy do Řecka.

Letoviska a nádherné pláže Karpathosu

Karpathos, nádherný ostrov rozkládající se nedaleko ostrovů Kréta a Rhodos, je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací Řecka, která láká turisty svými nádhernými plážemi, jako je Apella, Achata či Kyra Panagia, krásnou kulturou i komfortními letovisky lemujícími pobřeží. Vydejte se i vy prožít svou letní dovolenou na tomto krásném ostrově! S našimi zájezdy na Karpathos navštívíte letoviska, jako je Amoopi, Aphiartis, Karpathos - Pigadia a mnoho dalších, které skýtají ideální podmínky pro potápění, šnorchlování, windsurfing a další vodní sporty, ale také turistiku, odpočinek i bohatý noční život.