Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat

Dovolená a zájezdy Ios

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Ios

Ios dovolená a zájezdy 2023

Dovolená a zájezdy Ios Řecko all inclusive. Rádi relaxujete u blankytného moře, ale současně oceníte i rušný život? Pak je pro vás Ios tím pravým místem. Na své si přijdou především milovníci pobytu u vody, kteří mohou trávit čas na nádherných zlatých plážích a koupat se v Egejském moři. Na ostrově naleznete nepřeberné množství diskoték a kluby žijící až do brzkých ranních hodin. Dovolená na Iosu, nacházející se v Kykladském souostroví v Řecku, je skvělou volbou pro mladé turisty a příznivce nočního života, kteří si dovolenou na tomto ostrově pořádně užijí a získají tak nezapomenutelné zážitky.

Dovolená na Iosu

Vydejte se na dovolenou na Ios a užijte si pobyt v hotelu či apartmánu a jiné hotelové služby, možnost stravy all inclusive, polopenzi, snídaně nebo pobyt bez stravy. Mezi nejvyhledávanější části ostrova patří pláže Mylopotas, Koumbara, Valmas, Psathi, Yialos a Manganari. Věříme, že prožijete nezapomenutelnou dovolenou na ostrově Ios plnou skvělých zážitků.

Zájezdy Ios Řecko all inclusive. Milujete odpočinek u moře, polehávání ve stínu palem a zábavu všeho druhu? Pak se s námi vydejte na ostrov Ios a připravte se na skvělou atmosféru klubů a diskoték, nádherné zlaté pláže a kouzelnou řeckou krajinu posetou vodními mlýny, díky nimž má neopakovatelné kouzlo. Pokud si zapůjčíte skútr, bez problémů se vám podaří procestovat během pobytu celý ostrov a nasbírat plno zážitků. V nevýhodě však nebudou ani samotáři, kteří se mohou vydat na průzkum pláže Agia Theodoti, nacházející se tři hodiny od hlavního města Chora.

Zájezdy na Ios

Řecký ostrov Ios se drží na předních žebříčcích party destinací, proto láká především mladé turisty a návštěvníky, kterým spánek připadá zbytečný a aktivně se účastní všech zábav. Ani turisté preferující klidnější lokality nepřijdou zkrátka, neboť i na tomto rušném ostrově se dá najít množství kouzelných pláží, které jsou téměř nedotčené. Vyberte si z naší nabídky pobytových zájezdů do Řecka a prožijte skvělou dovolenou na Iosu! Užijte si komfort hotelu či apartmánu s nabídkou různých speciálních služeb. Zájezdy na Ios nabízejí možnost stravy all inclusive, polopenzi, snídaně nebo pobyty bez stravy. Ke svým pobytům si můžete přikoupit fakultativní výlety po Řecku a jeho ostrovech. Levně nakoupíte mezi last minute zájezdy Řecko.

Pláže na Iosu

Návštěvníci Iosu řadí pláže mezi nejlepší v Evropě. Kdo by také odolal jemnému písku a tyrkysovému Egejskému moři? Kolem ostrova se nacházejí menší kouzelné zátoky s písečnými plážemi a krásně průzračná voda zajišťuje dobrý základ pro potápění.