Turecko - Belek. Rozsáhlý hotelový areál KEMPINSKI THE DOME se nachází přímo na golfovém hřišti Sultan, u krásné písečné pláže v oblasti střediska Belek. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 35 km.
Vybavení hotelu KEMPINSKI THE DOME
Špičkový moderní hotel KEMPINSKI THE DOME s prvky tradičního stylu nabízí to nejlepší ze současně dostupného hotelového servisu. K dispozici je 157 pokojů v hlavní budově a 18 privátních vilek umístěných kolem umělého jezera na hřišti Sultan. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 6 restaurací, 3 bary, rozlehlý vnější, vnitřní i dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.
Pokoj
Luxusně zařízené pokoje mají koupelnu s oddělenou vanou a sprchou/WC (župany), vysoušeč vlasů, TV/sat. s plochou obrazovkou, připojení na internet, klimatizaci, telefon a balkon. Trezor (zdarma), minibar za poplatek.
Maximální obsazenost
2 dospělí.
Stravování KEMPINSKI THE DOME
- stravování KEMPINSKI THE DOME
- snídaně a večeře formou bufetu
- vzhledem ke kategorii hotelu je vyžadován přiměřený oděv.
Sportovní nabídka
Zdarma 3 antukové tenisové kurty včetně vybavení, za poplatek fitness, různé vodní sporty na pláži včetně potápění. Přímo u hotelu se nachází dvě PGA schválená 18jamková golfová hřiště (Pasha a Sultan).
Pro děti
Hotel KEMPINSKI THE DOME není zaměřen na služby pro rodiny s dětmi.
Pro handicapované:
Hotel KEMPINSKI THE DOME disponuje 2 pokoji plně přizpůsobenými pro handicapované klienty.
Zajímavost
Konzultantem designu při stavbě hřišť Pasha a Sultan byl, kromě předních designérů EGD, světoznámý hráč David Jones.
Wellness – SPA
Jedny z největších lázní a Thalasso v Turecku nabízí širokou škálu tradičních lázeňských a Thalasso procedur, několik saun, vyhřívaný bazén se slanou vodou, pravý Otomanský hamam, masáže, fitness aj.
Pláž
Krásná privátní pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu KEMPINSKI THE DOME.
Zájezdy CK do hotelu KEMPINSKI THE DOME
Zobrazit podobné zájezdy-
HOTEL TITANIC DELUXE
Belek
44 590 KčLetecky - OstravaUltra all inclusive8 dní 27. 09. 2025 - 04. 10. 2025 -
HOTEL CORNELIA DIAMOND
Belek
39 990 KčLetecky - PrahaUltra all inclusive7 dní 19. 10. 2025 - 25. 10. 2025 -
SIAM ELEGANCE HOTELS &
Belek
24 290 KčLetecky - OstravaUltra all inclusive8 dní 24. 09. 2025 - 01. 10. 2025 -
SUSESI LUXURY RESORT
Belek
33 790 KčLetecky - PrahaUltra all inclusive7 dní 19. 10. 2025 - 25. 10. 2025 -
REGNUM CARYA GOLF & SPA
Belek
63 690 KčLetecky - PrahaUltra all inclusive7 dní 27. 09. 2025 - 03. 10. 2025