Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelářUložit a hledat

Dovolená a zájezdy Alta Pusteria - Hochpustertal

Nalezeno 0 výsledků
Nenašli jsme, co hledáte. Upravte parametry nebo hledejte od začátku...

Destinace lokality Alta Pusteria - Hochpustertal

Alta Pusteria - Hochpustertal dovolená a zájezdy 2022 / 2023

Dovolená v Hochpustertal – Alta Pusteria. Máte raději lyžařské oblasti s klidnou, rodinnou atmosférou, ale i přesto se skvělými službami a perfektně vybavenými areály? Vydejte se s námi do oblasti Hochpustertal na severu Itálie a prožijte skvělou zimní dovolenou v areálu, který má k dispozici přes 56 km skvěle upravovaných sjezdových tratí, snowpark s U-rampou a 200 km stop pro běžkaře. Pod oblast Hochpustertal spadají střediska Haunold, Helm, Kreuzbergpass, Prags a další.

Dovolená v Hochpustertal - Alta Pusteria

Dovolená v Hochpustertal – Alta Pusteria je především rájem pro příznivce běžeckého lyžování, ale i přesto je zde dostatečný počet sjezdovek různých obtížností. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu. Zimní dovolená v lyžařské oblasti Hochpustertal v Italských Alpách je zárukou kvalitních služeb, skvěle vybavených areálů a perfektně upravených svahů. Rozhodně nebudete litovat, pokud si pro svůj pobyt vyberete právě tuto oblast. Máme pro vás nachystány skvělé zájezdy do Alta Pusteria - Hochpustertalu.

Zájezdy do Hochpustertal - Alta Pusteria

Sníte o krásné poklidné zimní dovolené v oblasti s příjemnou a rodinnou atmosférou, ale máte vysoké nároky a očekáváte kvalitní služby? Vydejte se s námi do oblasti Hochpustertal na severu Itálie v Alpách a užijte si pobyt v areálu s 200 km upravovaných stop pro běžkaře, snowparkem s U-rampou a 56 km sjezdových tratí. Do oblasti Hochpustertal – Alta Pusteria spadá několik lyžařských středisek, která jsou vzájemně dobře propojená systémem lanovek a vleků.

Řadíte se k milovníkům běžeckého lyžování a nevíte, kam se vydat na zimní dovolenou? S našimi zájezdy do Hochpustertalu – Alty Pusteriy máte po starostech! Získáte spoustu nových zážitků a fantastických vzpomínek, vyzkoušíte si netradiční sporty a uvidíte nádhernou alpskou přírodu. Mezi turisty jsou nejvíce oblíbené lyžařské zájezdy do Hochpustertalu, které si rozhodně nesmíte nechat ujít! Zažijete pobyt plný zábavy a sportu, který vám zajistí spoustu zážitků. Samozřejmostí je možnost zakoupení skipasu.

Netradiční sporty a aktivity v Hochpustertalu

Nebaví vás lyžování a snowboarding nebo jen chcete zkusit něco nového? Hochpustertal má širokou nabídku sportů a odpočinkových aktivit, stačí si jen vybrat. Zvolit si můžete jízdu na koni, bruslení, paragliding, jízdu na saních s koňským spřežením, výlety do okolí, z odpočinkových aktivit pak návštěvu sauny, solária nebo krytého bazénu.