Parametry hledání
Upravit parametry
Uložit a hledat
Typ zájezdu
Délka pobytu
Cena
Úroveň ubytování
Cestovní kancelář

Uložit a hledat
1 2 3 Další

Destinace lokality Taba

Taba dovolená a zájezdy 2024

Dovolená a zájezdy Taba Egypt all inclusive. Chcete na zaručeně slunnou dovolenou k moři a nechcete se na své dovolené mačkat na přeplněných plážích? V tom případě je dovolená v Tabě správnou volbou! Egypt oplývá mnoha krásnými a oblíbenými letovisky obleženými turisty, ale Taba na Sinajském poloostrově je symbolem mladého, rozvíjejícího se letoviska na pobřeží Akabského zálivu, jehož výstavba je plně přizpůsobována potřebám návštěvníků. Taba má vlastní mezinárodní letiště a díky rozlehlosti letoviska na dovolené v Tabě najdete především klidné hotelové pláže a čisté moře. To vše vám dají zájezdy all inclusive do Taby.

Dovolená Taba

Dovolená v Tabě, to je dovolená plná odpočinku na pláži, potápění a šnorchlování v čistých vodách kolem korálových útesů, výletů do pouště Sinajského poloostrova, výletů za historickými i přírodními památkami Egypta, Jordánska či Izraele. Objednejte si zájezdy do Taby s pobytem all inclusive a užijte si bezstarostnou dovolenou pod egyptským sluncem v Tabě. Zájezdy Taba Egypt all inclusive. Sinajská Taba, jedno z krásných a oblíbených letovisek Egypta, kde najdete krásné písečné nebo oblázkové pláže, čisté moře, korálové útesy plné života, bizarní pouštní krajinu a historické památky Sinajského poloostrova. Původně byla Taba malá beduínská vesnice, v současnosti je to velice oblíbené turistické letovisko na Sinajském poloostrově táhnoucí se kolem pobřeží Akabského zálivu, poblíž hranic s Izraelem. Taba je rychle se rozvíjející turistická lokalita plná luxusních, moderně vybavených hotelů a hotelových resortů. I přes překotný růst zůstává Taba stále místem, kde prožijete klidnou a pohodovou dovolenou bez masové turistiky.

Zájezdy do Taby

Pokud chcete navštívit Egypt a prožít dovolenou mimo hlavní egyptská turistická centra, je zájezd do Taby dobrou volbou. Zájezdy do Taby míří do kvalitních, moderních hotelů, které poskytují širokou škálu hotelových služeb. Velice oblíbené jsou do Taby zájezdy all inclusive, které vám zajistí bezstarostnou dovolenou. Zájezdy do Taby all inclusive zahrnují nejen plnou penzi a občerstvení, ale můžou zahrnovat i animační programy, výlety či potápění. Výhodou leteckých zájezdů do Taby je vlastní letiště, takže transfer z letiště do hotelu netrvá dlouho. Hotely v Tabě jsou vybaveny bazény, v zimě vyhřívanými, restauracemi podávajícími speciality místní i světové kuchyně, sportovišti, potápěčskými centry i golfovými hřišti. Díky své poloze jsou zájezdy do Taby oblíbené v letní i zimní sezóně. Vyplatí se nakupovat v kategorii Last minute dovolená Egypt.

Letovisko Taba, pláže, výlety

Svým návštěvníkům nabízí dovolená v Tabě nepřeberné možnosti zážitků. Můžete si zde užívat odpočinek na krásných plážích a koupání v čistém moři, potápět se u korálových atolů, vypravit se lodí na výlet kolem mořského pobřeží. Příznivce golfu jistě nadchne místní golfové hřiště, které poskytuje příjemnou hru i v zimních měsících. Hotely v Tabě nabízejí zajímavé fakultativní výlety, například navštívit Káhiru, horu Sinaj, Klášter Svaté Kateřiny nebo se můžete vypravit do nedalekého Izraele a okoupat se v Mrtvém moři či se vydat do skalního města Petra v Jordánsku. V nabídce výletů na zájezdech v Tabě samozřejmě nemůže chybět oblíbená projížďka lodí s proskleným dnem ke korálovým útesům v Rudém moři.